Секс під час місячних

Секс під час місячних

Більшість людей заперечують секс під час місячних з причини своєї огиди. Однак, крім цього, секс в «ці» дні таїть в собі і інші небезпеки.

Чому не можна займатися сексом під час місячних

Під час менструації шийка матки розширюється і стає відкрита для будь-яких інфекційних захворювань. Звичайно, цю проблему можна легко вирішити за допомогою презерватива. Але, якщо у жінки матка знаходиться хоча б трохи нижче, ніж повинна, секс в цей період принесе їй масу дискомфорту.

Незважаючи на ці фізіологічні особливості, під час менструації багато жінок відчувають підвищене сексуальне збудження. Це пояснюється виробленням жіночих гормонів.

Крім того, разом з менструацією жіночий організм очищається від зайвого ендометрія, який знаходиться в матці. Самі по собі ці тканини не небезпечні, однак під впливом зовнішнього середовища вони можуть спровокувати розвиток зндометроза – небезпечного захворювання, що супроводжується сильними болями.

Також секс під час місячних може спровокувати рясні кровотечі. Особливо це проявляється у тих жінок, в організмі яких спостерігається якийсь дисбаланс.

Але, крім цього, секс під час менструації у деяких жінок викликає швидке припинення кровотечі. Відбувається це із-за того, що в «критичні» дні жіночий організм виробляє особливу хімічну речовину – простагландини, які також містяться в сперматозоїдах. Потрапляючи в організм разом з чоловічим сім’ям, простагландини провокують швидке завершення менструації.

Кому протипоказаний секс під час місячних

Незважаючи на всю обережність партнера, секс під час менструації протипоказаний жінкам з рясними кровотечами. У деяких випадках ця особливість вказує на патологію шийки матки, а також різні гінекологічні захворювання. Крім того, секс тільки посилить кровотеча.

Також від сексу в цей період рекомендується утриматися жінкам, які відчувають дискомфорт. Якщо місячні супроводжуються навіть самими незначними болями внизу живота, то під час сексу вони тільки посиляться.

Крім того, секс під час місячних несумісне поняття для жінок з ерозією шийки матки і опущеною матки. Будь неакуратний рух може спровокувати різку біль і розвиток хвороби.

Можливо, саме тому раніше в деяких країнах жінка в ці дні вважалася «нечистою». Іноді під час менструації, жінці забороняли навіть з’являтися на вулиці. А деякі народності вважають, що під час місячних жінка володіє особливою магічною силою. Багато чоловіки відмовлялися від сексу з жінкою в «ці» дні тому, що існувало повір’я, що разом зі своєю кров’ю жінка може накликати пристріт або приворот.

Чи можна завагітніти під час сексу в місячні

З точки зору фізіології, завагітніти під час місячних неможливо. саме тому багато жінок вважають секс в цей період самим безпечним. Як відомо, вагітність настає тільки в період овуляції. Але, проблема в тому, що дозрівання яйцеклітини дуже індивідуальний момент. Вважається, що овуляція настає на 14 день після початку циклу. Однак, є невелике число жінок, які живуть за власним графіком та у разі їх овуляція може наступити на 10, 7 і навіть на 5 день циклу. Якщо враховувати, що життєдіяльність сперматозоїда може становити кілька днів, то вагітність в ці дні цілком імовірна.

Крім того, помилково кровотеча може бути прийнято за цикл. Тому секс під час місячних може закінчитися заплідненням у тому випадку, якщо у жінки спостерігається нерегулярний цикл, занадто короткі або занадто довгі менструационные дні, а також, якщо кровотечі у жінки надто мізерні.

Правила сексу під час місячних

Секс в цей період можливий тільки в тому випадку, якщо жінка не відчуває дискомфорту, і пройшли самі рясні дні циклу. Однак необхідно пам’ятати про можливість інфікування і використовувати презерватив.

Також в цей період краще віддати перевагу класичній позі – чоловік зверху і забути про занадто гарячої пристрасті. Перед статевим контактом жінці краще випити знеболююче засіб.