Важливо

Секс до весілля: бути чи не бути?

Секс до весілля ще за часів СРСР була забороненою і нераспространенной, не кажучи вже про секс під час позашлюбних стосунків. Вступ в статевий зв’язок з партнером суто особиста тема для кожного, проте, погляди на неї теж індивідуальні. Розглядаючи це питання, варто відзначити, що в більшості своїй точок зору з цього приводу не так вже й багато, а точніше їх три, кожна з яких має місце існувати.

Секс до весілля: бути чи не бути?

Секс до весілля: бути чи не бути?

Перша точка зору – схвальна. Вона полягає в привітанні статевих відносин до вступу в шлюб. Аргументи даної позиції зводяться до того, що партнери здобувають необхідний сексуальний досвід, який їм буде корисний у майбутньому, а також дозволяє більш розкуто поводитися зі своїм партнером, роблячи відносини більш відкритими і довірливими.

Секс до весілля: бути чи не бути?

Секс до весілля: бути чи не бути?

Друга точка зору – непримиренна. Така точка зору всіляко відкидає думку про можливість злягання до весілля, використовуючи аргументи про генетичному коді при першому статевому акті (втрата невинності), безлічі хвороб передаються статевим шляхом, які можуть в подальшому стати неприємним багажем для майбутнього чоловіка або дружини, а також втрати щирості і зацікавленості між партнерами, які вступили в статевий зв’язок.

Втрата зацікавленості в більшій мірі пов’язана з передбачуваністю подальшого розвитку подій, і виникнення нового інтересу у партнерів по відношенню до третіх осіб, тобто зрада і розрив відносин. Крім перерахованих аргументів існує ще один, більш руйнівний, це ревнощі подальшого партнера. Чи не кожна людина здатна прийняти і полюбити людину, знаючи, що його вже хтось любив, у всіх сенсах. Найчастіше цим страждають чоловіки, так як кожен з них в більшості своїй власник і егоїст, тому його жінка повинна бути тільки його, і нічиєї більше.

Секс до весілля: бути чи не бути?

Секс до весілля: бути чи не бути?

Третя точка зору – нейтральна. Нейтральність обумовлена ​​тим, що деякі люди просто не знають, як в даній ситуації вчинити, або як в даній ситуації буде правильно. Тому утримання від коментарів з цього приводу також має право на існування. Але є і ті, хто дійсно байдужий до даної теми. Найчастіше це люди з досвідом, які пережили в своєму житті і гіркоту розлуки, і солодкість зустрічей і любові, і всі тяготи сімейного життя. Це ті люди, які допускають можливість помилки кожного, і не виключають своїх.

Секс до весілля: бути чи не бути?

Секс до весілля: бути чи не бути?

Яку з цих точок зору вибрати особиста справа кожного окремо взятої людини, але при здійсненні вибору важливо пам’ятати, що всі люди роблять помилки, і кожна людина має право бути почутим і зрозумілим.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.