Секрети жіночого оргазму або що вбиває її лібідо

Не всі жінки здатні отримати оргазм кожного разу під час сексу, а деякі і зовсім ніколи його не відчували. Чому так відбувається? Оргазм – це складний процес, який пов’язаний з психофізіологічними процесами. У цій статті ми розповімо причини, за яких знижується жіноче лібідо і оргазм може не наступати. Кожна жінка має свої унікальні особливості і досягає оргазму по-різному. Безумовно, пози для сексу і унікальні ерогенні зони важлива річ, але є також і інші особливості, які заважають жінкам отримати оргазм.

Розглянемо актуальні аспекти:

1. Одержимі бажання отримати оргазм. Не зациклюйтеся на результаті, це заважає вам розслабитися і насолодитися процесом в повній мірі.

2. Недовіра до чоловіка. Жінка не може віддатися чоловікові в його міцні руки.
Довіра до чоловіка йде витоками з дитинства, від батька до доньки. Якщо його не було, то в дорослому житті жінка боїться довіритися вже своєму партнерові.

3. Моральне питання. З дитинства дівчат вчать, що потрібно бути уважним до людей, берегти себе для одного єдиного. Підкреслюють аморальність дій. З цими правилами живе вже й доросла жінка. Вона не може переключитися і слідувати своїм потаємним бажанням, зробити щось аморальне, гріховне і ганебне.

4. Зацикленність на зовнішності. Жінка, яка зациклена на недоліки своєї зовнішності, також не може розслабитися і отримувати задоволення від сексу і як підсумок оргазм не настає.
Любіть себе!

5. Зловживання антидепресантами. Лікарські засоби від депресії пригнічують гормони, що впливають на сексуальну функцію: серотонін, адреналін, допамін.

6. Втома. Не відкладайте секс на вечірній час, коли ви не збуджуєтеся, а боретеся зі сном.

7. Сварки з партнером. Розбіжності і сварки з чоловіком, неодмінно, ведуть до зниження лібідо. З-за них залишається осад на душі і зачаєна образа на партнера, від цього також ви можете отримати бажаний оргазм.

8. Протизаплідні таблетки. Засоби контрацепції у вигляді протизаплідних таблеток, безумовно, можуть захистити вас від не бажаної вагітності, однак вони вносять зміни в ваш гормональний фон, знижуючи ваше лібідо.