Рвана стрижка: варіанти для середніх, довгих і коротких волосся

Зачіска з рваними пасмами підходить далеко не всім. Недоречна вона буде для власниць рідкісних, тонких і кучерявих волосся. Найбільш адаптовані до неї дівчата з густим, м’яким і слухняним волоссям.

Рвана стрижка на довгому волоссі

Дівчата, чиї волосся володіють хорошою довжиною, м’якістю і слухняністю, можуть без побоювання експериментувати з рваними стрижками. У такому разі видозмінюється звична каскад, шляхом обрізання кінчиків. При такому варіанті з’являється можливість вигідно підкреслити пасма біля обличчя.

Рвана стрижка драбинка

Ця зачіска чудово підходить власницям волосся будь-якої довжини. Техніка виконання передбачає багатошарове ступеневу підрізання волосся по всій окружності голови, або близько окремо обличчя. Своєрідний вид пасм, що нагадують багаторівневу драбинку, і дав назву це зачісці.

Рвані зачіски для круглолицих

Така стрижка дає можливість візуально подовжити кругле обличчя. Для цього потрібно всього лише злегка пустити пасма на область щік, а чубчик трохи прорідити.

Рвані стрижки на коротких волоссі

Якщо ви володієте короткими волоссям, але хочете модну зачіску, то рвані пасма стануть найкращим варіантом. Таке виконання зробить ваш імідж унікальним, додавши трохи креативу. Стрижки такого плану дуже практичні, не потребують тривалої укладанні і прекрасно підходять для ділової жінки, студентки і навіть школярки. Така універсальність дозволяє їм мати величезну популярність.

Рвана стрижка дає можливість візуально збільшити об’єм. Крім того, йдучи на якусь вечірку, ви можете трохи покреативити, просто потривоживши чубчик або потилицю.

Стрижка рваний боб

Незважаючи на те, що боб вважається буденною стрижкою, рвані пасма можуть істотно розбавити цю простоту. Ефект буде особливо гарний на волоссі середньої довжини і яскравому кольорі. Загальну увагу вам гарантовано.

Забудьте про щоденному виснажливому стайлинг. Тепер для укладання вам буде потрібно пара хвилин. Не прагніть зробити все ідеально. Легка недбалість – це саме те, що вам потрібно. Освіжити звичний образ здатна коса чілка.

Рване каре

Використавши техніку рваною стрижки, можна до невпізнання освіжити класичне каре. Модифікація відбувається за рахунок заміни рівного зрізу рваними кінцями. Одночасно вони надають образу деяку недбалість і спокусливість. Прийнявши таке рішення, можна змінити каре, зробивши його більш сучасним. Дівчина з такою зачіскою справляє враження авантюрною і готової до експериментів обличчя.

Найбільшою популярністю рване каре користується у молодих дівчат, постійно прагнуть розкрити нові грані в своєму звичному образі. Дуже добре виглядає на асиметричних стрижках з каскадними пасмами.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.