Розвантажувальні дні на рисі

Всім відомо, що рис є не тільки смачним і поживним, але і містить в собі багато корисних речовин, а також він ще дуже добре допомагає в процесі схуднення.

Розглянемо, як же можна схуднути на рисовій дієті? Дієта передбачає, що потрібно буде харчуватися одним лише рисом, запиваючи водою або чаєм. Насправді, якщо є тільки рис кожен день, то це досить важко, і це не кожна людина зможе витримати. Тому і рекомендується робити розвантажувальні дні на рисі всього кілька днів в тиждень, наприклад 2 або 3.

Як правильно проводити розвантажувальні дні на рисі.

Найголовніше — влаштовувати такі дні регулярно, тільки тоді буде хороший результат. За місяць на розвантажувальних днях можна буде втратити до восьми кілограм, і це дуже навіть добре.

І саме таке схуднення вважається найбільш правильним. Так що заради своєї фігури можна постаратися і потерпіти всього лише кілька днів на тиждень.

У розвантажувальні дні на рисі потрібно буде їсти тільки виключно варений рис без додавання олії і жирних добавок. Можна лише злегка підсолити.

У ці дні можна їсти рису багато і не обмежувати себе в кількості, так як калорій у вареному рисі практично немає. Так що можна не переживати, і їсти стільки, скільки влізе. І не можна зриватися на іншу їжу протягом всього дня, інакше всі старання будуть марними і не зможуть принести ніякого позитивного ефекту.

У розвантажувальні дні слід пити багато зеленого чаю, він теж дуже добре допомагає організму в схудненні, а також заповнює шлунок і, відповідно, їсти хочеться менше.

Ще можна пити сік, але тільки натуральний, а ще їсти дещо з фруктів: ківі і ананас, так як ці фрукти володіють чарівними властивостями по спалюванню жиру.

Щоб можна було схуднути швидше, слід робити зарядку вранці, а краще почати бігати. Спочатку, звичайно, буде важко, але потім це увійде в звичку, і схуднути можна буде швидко, а також зберегти результат назавжди. Якщо звичайно не лінуватися і не пропускати тренування. Це допоможе людині придбати ідеальні форми та вже більше не стикатися з такими проблемами як зайва вага.

Отже, щоб в результаті придбати бажану фігуру, достатньо просто цього захотіти і домагатися цього всіма силами.

Але тільки не забувати про те, що в гонитві за ідеальними формами головне не втратити своє здоров’я. Адже якщо худнути за допомогою голодування, то це може призвести до жахливих наслідків, які буде важко виправити.

Хоч і кажуть, що краса потребує жертв, але жертвувати своїм здоров’ям не найкраща ідея. Себе потрібно завжди берегти.
Всім краси і здоров’я!