Важливо

Рік півня – характеристика для жінок і чоловіків

Півень символізує Сонце, так як щоранку викликає його схід. В Японії цей знак асоціюється з відродженням світла, в Індії – з енергією сонця, а в Китаї він уособлює п’ять основних чеснот: хоробрість, благородство, великодушність, відданість і гідність.

курка і півень

Символізм

Образ Півня уособлюється в двох формах: червоний птах створена для захисту від вогню, біла – від злих духів. Виголошуючи світанок сонця і початок нового дня, він стає символом світанку, духовного відродження, пильності і призову до бою. Ще з давніх часів цей образ присутній на вежах – птах дивилася на всі боки і попереджала про небезпеку:

 • гребінь каже про літературний дар, можливості відчувати і переживати «прекрасне»;
 • шпори – це войовничий характер, який служить символом війни;
 • яскравий окрас – вказує на супровід сонця.

Так або інакше, Півень народжений під знаком чесності і великодушності.

Особистісні якості і відмінні риси

Характеристика людей, що народилися в рік Півня, неоднозначна. З одного боку, вони цілеспрямовані, орієнтовані на результат, товариські (іноді надмірно говіркі).

З іншого ж боку, характеристика народжених в рік Півня вказує на неквапливість, помірність. Представники цього знака повільні, надприродну працездатність можуть міняти на лінь і довго збиратися з думками. Відразу відзначимо, і з першим, і другим типом людей непросто.

Порада: Не судіть про них з першої хвилини знайомства. Багато почуттів він приховує і не завжди показує свої позитивні якості незнайомим людям. Якщо ви знайдете підхід до такої людини, знайдете вірного друга, який буде готовий віддати все заради вашої підтримки.

Півень – це, в першу чергу, особистість яскрава. Це якість проявляється у всьому: манері розмовляти, одягатися, бути в центрі уваги. Йому характерно відмінне почуття гумору. Народжені в рік Півня беруть участь у всіх без винятку дискусіях, при цьому намагаються переконати в своїй точці зору. Представник знака завжди висловить свою думки, причому в деяких випадках так експресивно, що буде виглядати нетактовним. Часто його не хвилює ні ставлення, ні почуття оточуючих, тому багато хто вважає людей, які народилися в рік Півня нещадними.

Не боячись зробити зауваження іншому, така людина не переносить критики на свою адресу, не дозволяє будь-кому втручатися в його справи. За вибуховим характером багато хто не бачить його щирості. Багатьом така людина здається ексцентричним (хоча це не так). Зайва різкість і прямолінійність іноді відштовхує оточуючих людей, але представники цього знака ніколи не страждають від самотності.

Комунікабельність, відкритість, неординарність притягують до себе. Народжені в рік Півня з дивовижною легкістю заводять нові знайомства. Вони ведуть активне громадське життя, бажаючи бути «центром Всесвіту».

Люди народжені в рік Півня, мають такі позитивні якості:

 • щирість;
 • прямолінійність;
 • щедрість;
 • практичність;
 • працездатність;
 • цілеспрямованість;
 • орієнтація на результат.

Негативні риси характеру:

 • балакучість;
 • егоцентризм;
 • свавільно;
 • запальність;
 • різкість;
 • сарказм;
 • впертість.

Рада: Народжені в рік Півня люблять бути поміченим. Якщо ви будете в усьому їм підтакувати, вони будуть задоволені, навіть розуміючи за собою такий мінус і іноді сміючись над ним. Але іноді такі дії ведуть до зарозумілості і бажанням панувати, що в рази підсилює егоїзм.

Робота

Виходячи з основних типів характеру, астрологи найбільш підходящими професіями для знака називають:

 • підприємець;
 • викладач;
 • актор;
 • політик;
 • суддя.

Більшості людям, народженим в рік Півня властива ризикованість. Тому не рекомендується мати справу з грошима. Займаючи місце банкіра, брокера, будь-якого іншого фахівця фінансового ринку, цей знак може піддатися азарту, що приведе компанію до розорення. Виходячи з цього, працювати з грошима йому не рекомендується.

Любов

Народжений під цим знаком може швидко зачаровувати. Він іноді входить у вир з головою в любовні відносини. За рахунок своєї комунікабельності, любові до гарного одягу, бажанням бути поміченим такі люди швидко схиляють на свій бік. Дивно, але люди народжені в рік Півня, можуть ставати справжніми романтиками на подив оточуючих і самих себе.

Але підкоривши серце протилежної статі, і отримавши бажане, людина може швидко змінювати свою думку. Він гарячий в пошуку нових любовних перемог, але швидко остигає, отримавши бажане. Жага нових перемог на любовному фронті рухає цим знаком. І все ж такі люди знаходять свою справжню половинку і також гаряче віддають своє серце. У відносинах Півні проявляють ревнощі, яка може довести до божевілля, пристрасть, яскравість і емоційність.

Знак Півня для чоловіків

Півень в чоловічому прояві – знак логіки і егоцентризму. Тільки йому відомо, як влаштований світ, і що кожному потрібно робити. Думок буває два – його і неправильна. Але таке твердження часто не стикується з реальністю. У такому випадку замість впевненості і зайвого впертості з’являється комплекс неповноцінності, страх залишитися самотнім і незрозумілим.

Не даючи знати оточуючим, такий чоловік коливається між підвищеною самооцінкою і нерішучістю, особистим розчаруванням. Це породжує невміння тверезо оцінити свої сили. Представники сильної статі то багато на себе беруть і не виконують задуманого, то недооцінюють себе.

Всі життєві труднощі народжені в рік Півня переносять погано. Як правило, вони не бажають брати на себе відповідальність і перекладають все на плечі оточуючих. Такі чоловіки активні, діяльні, але надмірна енергійність іноді переростає в безладність. Часто вони просто вибирають не ту мету, тому змушені програвати.

Характеристика чоловіків, народжених в рік Півня, починається з мрії. Вони представляють далекі країни, захоплюючі подорожі, море пригод. Але все це лежачи в затишному ліжку. Такі люди працюють тільки над реальними проектами.

Рада: Чоловікам не рекомендується розраховувати на удачу – гроші прийдуть до них тільки в результаті постійного важкої праці. Але якщо людина вибирає правильну мету – він обов’язково стане багатим.

За що б не взявся чоловік-Півень, він буде підходити до процесу із зайвою педантичністю, ретельністю, уважністю. Його організаторські здібності відмінно поєднуються з цілеспрямованістю і майстерністю. Але і на роботі він повинен бути кращим. Авторитет, повага колег і престиж – головна їх вимога.

Жінки-Півні

Характеристика року Півня для жінок неоднозначна. Коли вживається термін «артистка» – то це тільки про них. Яскравість, ексцентричність, постійна зміна образів, вміння себе подати робить таких жінок карколомними. Вона – «родзинка» всіх компаній. Поруч з нею важко не посміхатися.

Допитливість, начитаність, уважність дає можливість таким жінкам вести невимушену розмову з будь-якими людьми. Але при спілкуванні складно розпізнати реальний характер жінки-Півня. Якщо вона почала говорити, її не варто перебивати або, тим більше, сперечатися. Це може привести до справжньої катастрофи.

У робочій обстановці такі жінки виявляють характер, вміння переконувати, переманювати на свій бік. Чоловіча хватка допомагає їм домагатися необхідного.

У любовних відносинах жінки постійні, але перегинають зі своїми ревнощами, бажанням бути головною. Їх обранці дуже люблять і поважають їх, але бажають забути сімейні сцени на стороні. Жінки не прощають зради, тому часто страждають від самотності.

У сімейних стосунках жінки, народжені під цим знаком виявляють доброзичливість і любов. Вони – відмінні матері і господині. У своїх дітях вони виховують почуття власної гідності, дисципліну, дипломатичність, повагу до глави сім’ї (ким природно вважають себе).

Висновки

Характер Пєтухов змушує любити їх і в той же час ненавидіти. Природна природа неоднозначна – їх характер об’єднує доброта і зазнайство, відкритість і примхливість, вроджений шарм і комунікабельність. Їх життєві пріоритети налаштовані тільки на боротьбу й досягнення нових висот, на нові і нові перемоги, заради яких готові згорнути гори.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.