Равликовий крем або крем з муцином равлика

Мода на азіатську косметику, в тому числі на кошти з равликами набирає обертів і прийшла до нас, ясна річ, з Азії – найчастіше це корейська косметика, зустрічаються кошти з Китаю і Таїланду. У світі триває істерія з приводу суперомолаживающих кремів і суперкремов, загоюють рубці після акне, з улиточным муцином. Так це правда? І що із себе представляє цей загодочный муцин равлики? Чим він унікальний?

Муцин – це не що інше як білок плюс вода – така собі слиз, слизька, прозора і не особливо приваблива. Равлику ця слиз потрібна , щоб ремонтувати свою пошкоджену раковину. Якщо ви бачили раковину равлика з діркою, то це просто вона не встигла її закрити. У будівництві будиночок для равлика беруть участь колаген, еластин, білки і мінеральні солі, які містяться в муцине. А адже це ті речовини, які потрібні нашій шкірі. А чому нам корисна улиточная слиз? Та тому що колаген і еластин в його складі схожі за будовою з людським, тому сприймаються організмом на ура.

І всі ми, жінки, хочемо бути красивими і привабливими, і бажано , щоб шкіра без зморшок років так до 150. А у кого-то прищі на обличчі, а потім сліди від них залишаються надовго. А хочеться ж особа як у немовляти. І ось це-то і обіцяють нам азіатські крему зі слизом равликів.

Використовувати крем з муцином равлики можна не тільки для обличчя, але і як засіб для загоєння ранок, рубців і шрамів. Чарівна слиз прискорює процеси клітинного відновлення, впливаючи досить швидко і ефективно. З нею будь-які пошкодження гояться легко, а сліди від них при регулярному застосуванні згладжуються.

Ну тобто, зрозуміло? На обличчі ці крему загоюють наслідки чистки від камедонов (хоча навряд чи розгладить великі рубці), а на інших частинах тіла — можливі ранки.

І ще. Світлішають пігментні плями. Хочете вірте, хочете ні – але плями світлішають.

При виробництві цих кремів (сама не бачила, але за чутками) равлики не страждають, їх просто легенько потрясывают, і вони від невеликого стресу виділяють слиз у великих кількостях. Цю слиз збирають, а тварин потім відпускають пастися далі.

Придбати такі креми можна вже не лише в самих Кореї, Китаї або Таїланді, але і «у нас» на просторах інтернету з доставкою з різних куточків країни. Найпопулярніші виробники це корейські Tony Moly, The one secrets, Secret key, Mizon. До речі, на сайті iHerb всі ці крему продаються набагато дешевше, ніж в інших магазинах. Просто в пошуках кращого крему в категорії ціна-якість я простудіювала багато інтернет-магазини.

Моя подружка купувала тут.

Що можу сказати? Взагалі всі равликові крему відрізняються від інших певною тягучістю, адже слиз вона така – в’язка і тягуча. Консистенція цього крему ніжна, білого, злегка прозорого кольору, запах легкий, на обличчі лежить комфортно, шкіра стає гладенькою і приємною.

Ну звичайно, не можна однозначно сказати, який краще, тому що шкіра у всіх різна і свою суб’єктивну думку кожен складає сам. Але спробувати варто. Так що вибирайте собі крем зі слизом равликів і будьте красивими!

  • Ирина

    интересно

  • Ирина

    интересная статья