Рак і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Рак – Водолій в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Рак – Водолій

Сумісність цих знаків Зодіаку досить низька: вони мало цікавлять один одного, взаємне тяжіння між ними відсутня. Порівняно з Раками Водолії більш реалістичні і розсудливі, в той час як перші воліють жити мріями і емоціями. Опинившись разом, вони не відступають кожен від власних орієнтирів, тримаються відсторонено, в результаті чого їхні стосунки розвиваються повільно і дають мало райдужних надій на майбутнє. З іншого боку, ці люди цілком здатні досягти компромісу, але, щоб перебувати разом довго і не відчувати при цьому дискомфорту, їм потрібно дуже сильно постаратися і попрацювати над собою.

Рак і Водолій – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Раку Рак чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія

З боку їх відносини можуть здатися гармонійними, але насправді вони сповнені драматизму і внутрішньої боротьби партнерів. Нудьгувати в суспільстві один одного жінці-Водолію з Раком-чоловіком не доведеться. Водолій перейметься симпатією до сентиментальності і ніжності чоловіка-Рака, але буде засмучуватися через його небажання брати на себе відповідальність за подальший розвиток відносин – і це незважаючи на те, що сімейне життя, як правило, у всіх Раків знаходиться в пріоритеті. Однак у кавалера-Раку будуть свої причини не квапити події.

Жінка-Водолій неодмінно намагатиметься побудувати спільне життя по своєму розумінню, постійно намагаючись внести в неї то одні, то інші нововведення, але Рак, лякаючись руйнування свого з любов’ю збудованого світу, буде відповідати роздратуванням, запальністю і примхливістю по самим дріб’язковим приводів. Водолія це анітрохи не збентежить – навпаки, вторгнення на особисту територію чоловіка вона сприймає як захоплюючу гру, вважаючи її стимулом для його подальшого розвитку. Дружина-Водолій розраховує, що, не даючи спокою чоловікові, вона допоможе йому зрушити з місця, почати активно думати і діяти.

Однак самому Раку така “наука” категорично не подобається. В результаті відносини можуть серйозно зіпсуватися, у них періодично будуть траплятися кризи, що супроводжуються скандалами і з’ясуванням відносин. Оману Раку полягає в тому, що він вважає дружину романтичною і ніжною, в той час як вона може виявитися дуже талановитим маніпулятором (втім, і Раку це не чуже). Саме чоловік, як правило, в такому союзі страждає більше, відчуваючи моральний тиск. Психологічний дискомфорт обертається для нього проблемами зі здоров’ям, Рак може захворіти, стаючи при цьому ще більш схильним до нервових зривів.

Щоб припинити спілкування у форматі “кішки-мишки”, пара чоловік-Рак – жінка-Водолій повинні зупинитися, заспокоїтися і направити енергію в інше русло, переставши копатися в недоліки один одного. Їм було б дуже корисно знайти спільне захоплення або бізнес – тоді їх суперечки перейшли б в іншу площину, не торкаючись питань міжособистісного спілкування. Обопільний інтерес до психології, явищ містичного властивості і духовного росту могли б стати вектором спільної діяльності, який був би здатний згуртувати їх і зробити терпиміше.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Рак жінка Сумісність Раку

Будучи представниками протилежних стихій, Води і Повітря, чоловік-Водолій і жінка-Рак не схожі один на одного, але деякі риси характерів цих знаків дозволяють їм стати взаємним доповненням, причому в самих різних сферах. Сім’я не є винятком, хоча обидва схильні до переоцінки власних достоїнств. Таких людей ріднить презирливе ставлення до всього рутинному, прагнення уникнути відповідальності і наситити своє життя яскравими враженнями. Ось тільки самі враження вони можуть віддавати перевагу різні.

Жінка, що народилася під знаком Раку, відрізняється більшою практичністю і обачністю в порівнянні з чоловіком, її більше турбує створення матеріальної бази відносин, що дозволяє впевнено дивитися в майбутнє. Але під впливом мрійливості і фантазії супутника-Водолія у неї можуть з’явитися абсолютно нові перспективи. Часто після деякого часу спільного життя партнер починає бачити у своїй супутниці занадто меркантильного і прагматичного людини, хоча це і не зовсім справедливо.

Прихильність до сім’ї на шкоду іншому – це не про Водолія; такі люди належать всім відразу, і Рак може відчувати себе скривдженою, відчуваючи дефіцит уваги. Насправді Водолій відчуває до сім’ї дуже сильні почуття, але він любить особливою любов’ю: він прагне відкрити перед близькими новий світ, окрилити їх власними мріями та ідеями, повести за собою. У той же час прагнення до свободи нерідко змушує чоловіка-Водолія ігнорувати правила і закони, за якими намагається жити Рак, вимагаючи того ж і від чоловіка. Обидва не хочуть затьмарювати спільне життя розбратом і конфліктами, прагнуть вирішити непорозуміння мирним шляхом, але постійне протиріччя їх позицій може обернутися наростанням відчутною прохолоди у відносинах.

Жінка-Рак з Водолієм-чоловіком постійно відчувають один одного на міцність, стають один для одного справжньою головоломкою, ображаються, розбігаються, знову повертаються – і так може тривати довгі роки.

Якщо вони не хочуть виснажувати себе і свою другу половину вічно, гороскоп пропонує їм чітко позначати загальні цілі і з самого початку грамотно розподілити ролі. Водолію краще взяти на себе відповідальність за напрямок подальшого розвитку їх сім’ї, впроваджуючи нові ідеї і заробляючи кошти на їх реалізацію, а більш практична жінка-Рак зробить все, щоб не допустити нестабільності в сім’ї і забезпечити затишок.

Водолій і Рак – сумісність в сексі

Можливість досягнення гармонії на ложі кохання ґрунтується у цій парі на вмінні обох партнерів розкріпачуватися, їх готовності до пікантним експериментів. Однак, якщо врахувати, що для Раку у фізичній близькості дуже важлива емоційна складова, то на початку стосунків він ризикує залишитися незадоволеним, оскільки Водолії не прагнуть виливати у випадкових зв’язках все багатство своїх емоцій. Крім того, Рак-власник неодмінно захоче, щоб Водолій залишався поруч до тих пір, поки це не набридне йому самому, що зачіпає самолюбство волелюбного Водолія, тому навіть при наявності повної гармонії в ліжку зв’язок, швидше за все, виявиться нетривалою.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Раків в роботі та бізнесі

Між представниками цих знаків Зодіаку може встановитися непоганий контакт, але працюють вони дуже по-різному, щоб видати на-гора відмінні результати. Плідна співпраця між ними зустрічається досить рідко, їм набагато простіше працювати автономно, маючи свою ділянку і свої завдання. Рак з Водолієм володіють незаперечними діловими якостями, але якщо вони будуть разом, то справа може серйозно застопоритися. Ставши партнерами, вони можуть зазнати фіаско з-за того, що під впливом один одного захопляться утопічною планами. Кращий результат очікує їх у проектах, пов’язаних з мистецтвом, причому бажано, щоб лідируючу роль взяв на себе Рак. Вони завжди зможуть знайти спільну мову, але особливої душевної близькості їм не досягти – втім, вони до цього і не прагнуть.

Пара Водолій – Рак: сумісність у дружбі

Представники таких знаків, як правило, не дружать в повному розумінні цього слова, хоча і можуть залишатися добрими приятелями. Нерідко їх відносини більше нагадують взаємовигідне співробітництво в ділових питаннях. Дружні узи можливі при наявності спільних інтересів і цілей, що не відносяться до галузі побутового, повсякденного. Але навіть в цьому випадку між ними не буде стільки душевного тепла і близькості, скільки зазвичай буває між справжніми друзями. Водолій навіть від старовинних друзів може приховувати свої таємниці, а Рак готовий довіритися близьким, але навряд чи стане вважати таким приятеля-Водолія.