Рак і Лев сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Рак – Лев в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Рак – Лев

Життєві цілі та інтереси, характери і темпераменти – все це у людей даних знаків Зодіаку сильно відрізняється, а значить, і сумісність Раку з Левом швидше буде результатом посиленої роботи над собою і стосунками, ніж природною схильністю один до одного. Раки відрізняються особливою чутливістю, тяжіють до домашнього, спокійного способу життя, а Львів тягне до себе блиск софітів, вони завжди націлені на щось нове та цікаве, в центрі чого незмінно має сидіти на троні їх власне “Я”. По-різному вони дивляться і на матеріальну сторону життя, і на почуття. Якщо вони не хочуть загрузнути в конфліктах і сварках, то їх взаємодія повинна являти собою постійну роботу над собою.

Рак і Лев – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Раку Рак чоловік – Лев жінка Сумісність Лева

Цей союз дуже складний у багатьох відношеннях. Як різняться покровительствующие цим сузір’ях Місяць і Сонце, так і кожен з цих знаків Зодіаку живе у своєму світі. Навіть якщо спочатку все складалося чудово, особливо на грунті багатообіцяючих інтимних стосунків, то обов’язково прийде час, коли індивідуальність кожного проявить себе у всій красі.

Закритий, полюбляє нейтралітет чоловік-Рак повстане проти прагнення партнерки жити на увазі, на публіці. Але така жінка не погодиться обмежити спілкування, не відмовиться від думки зробити кар’єру, вона не мислить себе без флірту і ніколи не відштовхує шанувальників, хоча про зраду люблячої жінки-Лева мови не йде. Рак відчуває страсну ревнощі, хоча з вигляду зазвичай тихий та спокійний. Він буде вести стосовно дружини тонку гру, намагаючись її приборкати і будь-якою ціною привернути більше уваги до себе і до дому.

З іншого боку, навіть такої самостійної жінці, як Левиця, не завадила б життєва опора, але в обличчі чоловіка-Рака вона її не отримає. Роблячи спроби його розбуркати, надихнути на більш енергійну діяльність, вона може перестаратися, ставши досить агресивною. Прагнення ж партнера захистити власні погляди на життя обернеться або гучним скандалом, або уповільненою, але постійною війною.

Завдання пари чоловік-Рак – жінка-Лев, що бажає жити мирно – зробити так, щоб їх відмінності не псували їх спільне життя. Для такої сім’ї буде краще, якщо дружина візьме на себе відповідальність за розвиток відносин буде приймати найбільш важливі рішення, а чоловік займеться створенням матеріальної бази, пристроєм домашнього вогнища, біля якого будуть затишно грітися обом. Раку необхідно піклуватися про дружину і постійно робити акцент на її значущості у своєму житті.

Сумісність Сумісність Лева Лев чоловік – Рак жінка Сумісність Раку

Доля такої пари не позбавлена частки містичності. Роман почнеться красиво, на початку відносин напевно буде багато пристрасті, але згодом дасть про себе знати повна протилежність їхніх зодіакальних характеристик. Перед цією парою гороскоп відкриває тільки два шляхи: або відразу ж розбігтися, або ж прийняти і любити іншого таким, який він є. Переробці характерів обидва піддаються вкрай слабо.

Це дві яскраві особистості, хоча і кожна по-своєму. Якщо у главу кута партнери поставлять виключно свої інтереси та побажання, то відносини стануть для них лабіринтом, вибратися з якого буде коштувати їм величезної кількості загиблих нервових клітин. У той же час, може трапитися і так, що різниця в характерах стане приводом для взаємного захоплення і буде зачаровувати протягом усього життя. Але якщо це буде обмежувати власні інтереси кожного, ситуацію це не врятує.

Блискучий лицар-Лев не може жити без уваги до себе, він обожнює похвалу, ласий на лестощі. Йому потрібна суспільство, в якому він буде блищати. Але його супутниці-Раку не хочеться впускати у свій затишний світ малознайомих людей, її мало хвилюють події зовнішнього світу. Багато часу вона проводить в мріях, фантазіях, і Лев, полюбляє конкретні слова і вчинки, буде збентежений її загадковістю і недоступністю. Її манера недоговорювати, висловлюватися туманними натяками може приводити його у роздратований стан.

Жінка-Рак буде всіма силами намагатися зробити так, щоб чоловік проводив з нею якомога більше часу. Але якщо Лев піде на такі жертви, позбувшись звичного кола спілкування, то весь його шарм та імпозантність швидко зблякнуть. І тоді цей чоловік ризикує перетворитися на домашнього тирана, вічного буркуна, який, роблячи дуже мало, активно вчить жити інших. Від такого розкладу постраждає в першу чергу його дружина, тому для всіх буде краще, якщо Лев все ж матиме можливість для самореалізації, а улюблена не вважає принизливим йому підігрувати, пом’якшити гострі кути, бути берегинею вогнища і турботливою помічницею. У товаристві свого царственого чоловіка жінка-Рак знайде захищеність, спокій, оскільки чоловік-Лев невпинно дбати про матеріальний добробут сім’ї. Гороскоп попереджає, що тільки сувора ієрархія може врятувати пару чоловік-Лев – жінка-Рак, і через якийсь час партнери, нарешті, оцінять мудрість такого розподілу ролей у сім’ї.

Лев і Рак – сумісність в сексі

Ця область є, мабуть, єдиною, де Раки з Левами знаходять спільну мову без великих зусиль над собою. Рак у товаристві Лева стає більш спокійним, впевненим у собі, привносить у відносини чуттєвість і ніжність, а Лев отримує свою порцію захоплення і лестощів, не зустрічаючи при цьому опору своїй спробі домінувати. У ліжку вони тонко відчувають один одного і дарують справжню насолоду партнерові. Магнетизм цьому зв’язку є результатом змішування двох протилежних енергій. Найчастіше саме сексуальне задоволення прокладає місток до більш успішному взаєморозуміння в інших сферах.

Гороскоп сумісності Львів і Раків в роботі та бізнесі

Представники обох знаків Зодіаку є прекрасними працівниками, хоча мають різні ділові гідності. Так, Раки виконують роботу повільніше, нерідко спираючись на інтуїцію, вони не прагнуть вести спільну справу, вважаючи це дуже невдячним і непростим заняттям. Тому в такому тандемі керувати повинен Лев – для нього така роль органічна і оптимальна. Тим не менш, конфліктні ситуації неминучі, оскільки між представниками цих знаків утруднено чисто людське спілкування.

Пара Лев – Рак: сумісність у дружбі

Люди таких знаків Зодіаку не дуже часто дружать з-за величезної кількості відмінностей у їх характерах. Тим не менш, вони можуть зійтися, наприклад, на грунті захоплення творчістю: в цій сфері відбувається обмін двох енергій, що носять взаємодоповнюючий характер, результатом чого стає допомогу в розкритті талантів кожного. У такій дружній парі блискуча інтуїція і здорова обачність Раку допомагає Леву досягати більшого, а сам Рак під його могутнім заступництвом відчуває себе надійно захищеним.