Важливо

Рак і Діва сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Рак – Діва в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Рак – Діва

Сумісність у цій Зодіакальної парі дуже висока. Такі люди довіряють один одному, між ними встановлюється взаєморозуміння. Їх близьке спілкування буде розміреним, спокійним, але при цьому насиченим, і завдяки цьому у кожного в житті з’явиться щось нове і перспективне. Ріднить Раку з Дівою прагнення до врівноваженою, тихого життя, прихильність сімейним і іншим традиціям, однаково трепетне ставлення до грошей. Їм не потрібно ламати себе і один одного, щоб не тільки мирно співіснувати, а й співпрацювати, спираючись на взаємну допомогу і підтримку.

Рак і Діва – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Раку Рак чоловік – Діва жінка Сумісність Діви

В парі чоловіка-Рака з жінкою-Дівою кожен з партнерів може отримати те, що вважає ідеалом сімейного життя. Велику схожість виявиться між ними вже під час перших зустрічей, і це спорідненість душ стане фундаментом для побудови подальших відносин. Тим не менше, їм так само, як і іншим парам, належить зрозуміти мотиви поведінки партнера і поставитися до цього з повагою, незважаючи на власні погляди та інтереси.

Чоловікові-Раку дуже не подобається, коли хтось намагається змінити його спосіб життя, звички, а жінка-Діва, у всьому прагне до досконалості і впорядкованості, обов’язково захоче встановити в сімейному житті власні порядки. Рак може сприйняти це як виклик своєї індивідуальності і при цьому з подивом відзначити, що вважав дружину куди більш сентиментальною і романтичною. Жінка-Діва здатна не тільки залишитися байдужою до його романтичним прагненням і тонким поривів душі, але і критикувати його за це, висміяти. Її педантичні зауваження і уїдливість здатні довести Раку до депресії. Він терпіти не може, коли хтось вчить його жити, і моторошно дратує, якщо над ним сміються.

Проте подібний сценарій реалізується тільки тоді, коли партнери не прагнуть берегти і поважати один одного. У більшості ж випадків вони, розуміючи значимість відносин для себе, роблять все, щоб коханій людині в їх суспільстві було комфортно. Їм не потрібно боротися за зміну характерів один одного, бо в них немає непереборних протиріч, і кожен зі своїми перевагами і недоліками здатний привнести в цей союз багато корисного і щось змінити в партнері без відкритої ворожнечі, поволі. Так, чутливий Рак в суспільстві спокійною, відданою і цілеспрямованої Діви відчуває себе більш впевненим. Діва ж під впливом партнера стає більш романтичною, ліричною, а її погляд на світ – більш тонким і багатогранним. Чим довше живуть разом жінка-Діва з чоловіком-Рак, тим краще стають їх відносини, а якщо у них з’являться спільні захоплення або робота, то їх союз і зовсім буде непорушним.

Сумісність Сумісність Діви Діва чоловік – Рак жінка Сумісність Раку

Це приклад дуже перспективною Зодіакальної пари. Такі люди добре розуміють один одного, кожен бачить в іншому якості, які можуть їх об’єднати. Тим не менше, відносини можуть перетворитися в холодні, відчужені, якщо кожен дасть волю далеко не найкращим своїм звичкам і нахилам, якщо жінка-Рак буде впертою і знервованою, а чоловік-Діва стане пригнічувати її своєю педантичністю і непомірним честолюбством.

Над цими якостями партнерам неодмінно потрібно працювати, тому що саме вони заважають цим двом стати щасливими. Важливою умовою благополуччя пари чоловік-Діва – жінка-Рак гороскоп вважає вибудовування сімейної ієрархії, відсутність у обох бажання бути лідером і демонструвати при цьому другій половині свою незаперечну перевагу.

Рак відрізняється мрійливістю, але розважливий і практичний партнер-Діва поверне її з мрій до дійсності. Під впливом дружини-Раку чоловік стане більше довіряти власній інтуїції, буде вести себе більш дипломатично і навіть романтично, і це анітрохи не завадить йому бути головним годувальником і опорою сім’ї. Жінка-Рак часто мріє про якомусь особливому, високому життєвому призначення, але заради домочадців, любові до них готова перебудуватися, пристосовуючись до реалій сімейного життя.

У критичних ситуаціях така жінка здатна робити відчайдушні дії, проявляючи непохитність волі, і багато Дів будуть здивовані, зрозумівши раз, що їх супутниці набагато сильніше духом, ніж їм здавалося. Жінка-Рак може перевершувати дружина в плані рішучості і по своїй внутрішній силі, і саме тоді вона стає хоч і не явно, але лідером у цій парі, а чоловік потихеньку освоює амплуа підкаблучника. Втім, будь-який чоловік-Діва не без задоволення поділиться хоча б частиною обов’язків, а заодно і відповідальності, з дружиною. При цьому партнер-Діва сумлінно і навіть охоче бере на себе роль виконавця її побажань, особливо якщо при цьому не відчуває себе приниженим або позбавленим будь-яких прав. Якщо Рак-жінка з Дівою-чоловіком чітко вибудують сімейну ієрархію і будуть її дотримуватися, то стосунки можуть залишатися благополучними все життя.

Діва і Рак – сумісність в сексі

Сексуальні стосунки представників цих знаків Зодіаку не рясніють пристрастями, але, незважаючи на це, їх інтимне життя може бути яскравим і гармонічним. Рак відрізняється більшою емоційністю, ніж Діва, при цьому вони добре розуміють один одного, але часом їм дуже заважає обопільна скромність, закритість. Обидва будуть соромитися розслабитися в ліжку, озвучити свої потреби і, замкнувшись, можуть занудьгувати в товаристві один одного. Крім того, раціональна Діва не завжди розуміє занадто романтичний настрій Раку, тому розслаблення – ні фізичного, ні морального – може так і не настати.

Гороскоп сумісності Дів і Раків в роботі та бізнесі

Це дуже цілеспрямовані, відповідальні, сумлінні працівники, які підходять до професійних завдань з усією душею, що дозволяє їм успішно взаємодіяти. Особливо це стосується роботи, в якій необхідний творчий підхід. Діва може в усьому покластися на винахідливість і багата уява Раку, але їй необхідно стежити за своєю поведінкою, аби не поранити чутливого колегу або партнера. Діви з Раками разом працюють спокійно, не залучаючи до процесу нічиєї уваги, і в підсумку можуть воістину здивувати всіх спільними результатами.

Пара Діва – Рак: сумісність у дружбі

Рак з Дівою не можуть подружитися відразу, оскільки обидва знака схильні обережним у всьому. Але, якщо це сталося, вони стануть відданими друзями і тоді зможуть повністю розраховувати один на одного в будь-який час. Вони не стануть проводити спільний дозвілля у відчайдушних розвагах, обидва схильні економити на відпочинку, не ображаються, коли один з них виявляє бажання побути на самоті і розуміють, коли друг або подруга страждають від поганого настрою. Вони вміють піклуватися один про одного, виконуючи, по можливості, будь-які взаємні примхи. Оскільки обидва сильно зацікавлені у підвищенні рівня життя, разом вони можуть зайнятися яким-небудь діловим проектом.

2 Comments

  1. Алина

    28/08/2018 at 19:20

    Скiльки дитей буде у рака жинки яка родилася 11 липня а в чоловика диви який родився 11 вересня

  2. Alina

    28/08/2018 at 19:24

    Жити скики

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.