Психотип Наполеон

Психотип Наполеон

Психотип Наполеон в соціоніці – це сенсорно-етичний екстраверт (СЕЕ). Людей цієї групи часто можна зустріти в політичних колах. Якщо ж вони не належать до влади, все одно в їх житті знаходиться місце реалізації амбітних і загарбницьких планів.

Зовнішність цієї людини легко виділяється в натовпі. Одяг і стиль відповідають останнім тенденціям моди. Якщо дозволяють фінанси, то сенсорно-етичний екстраверт обов’язково скористається послугами стиліста. Для такої людини однозначно улюбленим буде червоний колір. Його вигляд буде важливий і величний. Постава – ідеальна. Однак не тільки за зовнішніми характеристиками даний тип особистості легко побачити серед великої кількості людей, але і завдяки його здатності дивувати оточуючих.

Характер Наполеона

Особи цієї групи мають напористий і сильний характер. Їх авторитет і жорсткість викликають повагу. А ставлення до світу проявляється у вигляді його перетворення відповідно власним запитам і поглядам. Ці люди ніколи не стануть пригинатися і пристосовуватися до певних життєвих обставин.

Наявність плану відноситься до всіх сфер життя цього психотипу. Саме це і допомагає їм прорахувати будь-яку ситуацію наперед на багато кроків, що описує їх як фахівців в області тактики і складання прогнозу.

Цей тип надзвичайно вимогливий до оточуючих, проте це стосується і себе коханого.

В екстремальних ситуація проявляє себе найкращим чином, включаю не тільки кмітливість, але й отриману від природи дипломатичність. Все це допомагає домагатися бажаного, а також того, що багато хто вважають неможливим.

Активна життєва позиція, море ідей і різноманітні ініціативи та починання. Всім цим наповнений кожен день СЕЕ, що характеризує його як людину, який не зупинитися на досягнутому і перед різними труднощами.

Сміливість і рішучість, доброта прекрасно уживаються поряд з самовпевненістю і марнославством в цій людині.

Неприємні риси, характерні для СЕЕ проявляються в більш близькому спілкуванні. Часто від їх зневаги страждають рідні люди. Особливо тому, що визнання своїх помилок не входить у звичні для цієї дії особистості. Перед поставленою метою, Наполеон не зупинитися ні за яких обставин. Кар’єра і досягнення бажаного – ось основні пріоритети, заради яких вони здатні навіть на зраду. Зухвалість і напористість, які їм притаманні, часом дуже кривдять і чіпляють. Але чекати після такого ставлення, що ця людина піде просити вибачення не варто. Піти на такий жест дуже складно, навіть практично неможливо для екстраверта.

Поєднання всіх перелічених якостей, позитивних і негативних, робить представників даного типу особистості хорошими керівниками. До того ж вони стають добрими супутниками по життю, за широкими плечима яких комфортно і спокійно.

Взаємини з іншими психотипів

Психотип Наполеон дуже комфортно почуває себе з представниками таких типів особистостей як: Жуков, Драйзер, Бальзак, Джек Лондон. З представниками інших груп взаємини складаються без взаєморозуміння, болісно і боляче.

Найбільш близьким по духу для ССЭ виступає Жуков. Їх об’єднує не тільки спільність поглядів на життя та інтересів, але і надмірне самолюбство. Тому можуть скластися дуже близькі і довірчі відносини. Виключення конфліктних ситуацій завдяки дзеркальному відображенню складається в парі з типом Драйзер. Проте зближення не варто очікувати. Вірних друзів представникам СЕЕ слід шукати серед представників психотипу Бальзак. Саме ці люди стають вірними помічниками, на яких можна розраховувати у будь-який момент. Також може скластися щира дружба, яка міцно і надовго об’єднає двох людей. Джек Лондон виступає найкращим партнером в особистому житті, тому що відносини з ним складають вдало у шлюбі.

Зовсім некомфортно буде поруч представникам груп Дюма, Робесп’єр, Дон Кіхот і Максим Горький з екстравертом. Відносини з ними у Наполеона не складаються, конфлікти виникають часто, а тому вся ситуація стає вкрай болючою.

Егоїстичність і погляди на життя СЕЕ повністю протилежні тим установок, з якими живе Дюма. Ворожнеча стає відкритою. Конфлікти – прямими, у відносинах між Робесп’єром і цією особистістю. Також непросто спілкуватися з Дон Кіхотом, життєва позиція якого надто романтична, що зовсім незрозуміло для практичного і напористого представника даної групи. Складними є взаємини двох сильних людей, таких як Максим Горький і Наполеон. Критика в бік екстраверта буде постійною, що доставить масу неприємних йому емоцій.

Найкраще застосування своїх здібностей даний тип особистості знаходить в тих сферах, які тісно пов’язані з спілкуванням з людьми. З них виходять перспективні політики та управлінці. Відмінно почуваються вони у високих військових чинів, а також у рядах дипломатів. Ще можуть себе реалізувати як в професійному спорті, так і у сфері шоу-бізнесу, юриспруденції, в ролі продюсера.

Наполегливість і прагнення до перемоги допомагає представникам даної групи стрімко домагатися своїх цілей. Якщо ж вершина не підкоряється цим егоїстичним натурам, то повернення в сувору реальність для них відбувається болісно. У першу чергу страждає гордість і марнославство. А це найсильніші удари, які важко переносить СЕЕ.