Привітання з днем весілля

Привітання з днем весілля

Весілля є довгоочікуваним і щасливою подією не тільки для «винуватців» торжества, але і для близьких людей молодят. Кожен запрошений на настільки значущий захід бажає, щоб його привітання з днем весілля стали приємним доповненням до основного подарунка.

Як привітати молодят з днем весілля

Як правило, в день народження нової сім’ї молодятам прийнято дарувати гроші або побутову техніку. Однак, доповнивши їх щирими і оригінальними привітаннями, подарунок стане не тільки корисним, але і запам’ятовується на все життя. Вибираючи варіант привітання, необхідно в першу чергу відштовхуватися від індивідуальних уподобань і захоплень пари. Наприклад, якщо наречений і наречена є шанувальниками фотомистецтва, вони, напевно, прийдуть в захват від слайд-шоу з власними фотографіями.

Для любителів оригінальності, можна використовувати незвичні для наших країв, проте характерні для зарубіжних країн привітання. Наприклад, під час святкування індійської весілля молодят прийнято з ніг до голови обсипати пелюстками троянд, тому що це символізує пахощі їх любові. А ось жителі Греції вірять, що під час святкування весільного торжества необхідно співати серенади, оскільки вони відлякують злих духів. Причому, чим голосніше звучать співи, тим сильніше буде любов молодят.

Потрібно проявити крайню обережність, використовуючи традиційні німецькі привітання з днем весілля, адже в цій країні перед торжеством прийнято розбивати як можна більше посуду. Вважається, що все гостре і небезпечне залишається в минулому, а молодята вступають в нову, яскраву і щасливе життя.

Незважаючи на відмінність всіх цих обрядів, їх об’єднує одне – щирі і теплі побажання.

Як привітати подружню пару з річницею весілля

Для сімейної пари річниця подружнього життя є не менш значущою подією, ніж день одруження. Здавна кожен прожитий рік прийнято асоціювати з яким-небудь матеріалом. Наприклад, на першу або ситцеву роковини подружжю прийнято дарувати вироби з цієї тканини. Другий рік спільного життя іменується паперової річницею, на яку дарують або листівки, або гроші. Оскільки святкування п’ятої за рахунком річниці весілля уособлює міцність і родючість дерева, на це свято прийнято дарувати дерев’яне начиння і аксесуари.