Привітання для коханого

Привітання для коханої

Будь-якій людині хочеться, щоб святкові дні залишилися в серцях близьких людей приємним і зігріваючим спогадом. Отже, привітання для коханої людини необхідно продумувати з особливою ніжністю і трепетом.

Оригінальні привітання для коханої людини в День народження

Стаючи старше, кожна людина все більш спокійно сприймає свій День народження. Більше всього на світі іменинник в цей день мріє повернутися в своє безтурботне і веселе дитинство, значить, привітання з Днем народження повинні асоціюватися у нього саме з цим періодом.

  • Політ на повітряній кулі. Всі хлопчики в дитинстві мріяли літати. У наш час цю дитячу мрію з легкістю можна втілити в життя. Досить заздалегідь звернутися в кілька великих святкових агентств і вибрати більш підходящий варіант. В доповнення до подарунку, іменинник отримає надихаючі пейзажі, свободу чистого неба і виконання заповітної мрії.
  • Мілітарі-тур. Крім польоту, багато хлопчики мріяли відчути себе сміливими і відважними воїнами. Сучасні пейнтбол клуби надають послугу мілітарі-туру, де будь-який бажаючий може відчути на собі всі тяготи військового життя, випробувати стрілянину з різної зброї, а також пройти цей курс молодого бійця.
  • Автограф кумира. Привітання для коханої на День народження можна доповнити таким незамінним атрибутом юності, як диск з автографом його кумира. Звичайно, щоб знайти такий подарунок – доведеться постаратися. Однак іноді альбоми з фірмовою підписом виконавця можна купити в спеціалізованих музичних магазинах.

Оригінальні привітання для коханої людини в День Святого Валентина

  • Романтика мотоцикла. Романтична прогулянка верхи на залізному коні запам’ятається чоловікові на все його життя. Для цього привітання зовсім не обов’язково купувати мотоцикл, більшість мотосалонів надають таку послугу як прокат байка.
  • Романтичний вечір в готелі. У День Святого Валентина кожен готель дарує закоханим неповторну можливість поринути у вир романтики і пристрасті. Готельні номери прикрашаються у відповідності з тематикою свята.
  • Вечеря на даху. З приходом ночі місто огортає казкова романтика і краса. Особливо це помітно з даху висотного будинку.