Прямі стрижки для жінок

Для красивих і здорових волосся краще всього підходять прямі стрижки, виконані шарами. Підкреслюючи неповторну легкість жіночого образу, вони наповнюють кожен новий день зарядом позитивної енергії.

Прямі моделі стрижок

для Волосся прямий стрижки підстригаються на одній лінії. Уся маса волосся розподіляється по периметру стрижки. Для підстригання волосся, а також для короткої стрижки використовують ножиці.

Гарним варіантом сучасної стрижки на прямі волосся, довга чолка в поєднанні з волоссям середньої довжини. Така зачіска краще всього підходить для темно-коричневих волосся, для волосся кольору сандалового дерева та іншим насиченим натуральним відтінкам. Стрижки даного плану виглядають особливо елегантно при поєднанні світлих і темних сталок (брондірованіе або мелірування).

ефект вигорілих волосся. При цьому волосся будуть виглядати природно вигорілими, як після перебування на сонці.

Ще одна гарна пряма стрижка являє собою рівно підстрижене волосся, довжина яких доходить до рівня лопаток. На кінцях і з боків волосся розчісується бритвою. Відтінок «холодний блонд» в комплексі з волоссям подібної текстури дозволяє створити цікавий романтичний образ.

Стрижки на прямі волосся легко модифікувати, крім цього вони дають великий вибір укладок. Локони можна накрутити або створити хвилі, при цьому кінці можна закрутити назовні або всередину.

Стрижки для прямого волосся

На прямих волоссі дуже виграшно виглядає рвана стрижка.

Для прямого волосся актуальна стрижка каре, яка може бути градуйованою і подовженою. Кінчики волосся в даному випадку підстригаються рівному або сходинками, що в першу чергу підійде власницям темного волосся. Модним трендом є довга пряма чубчик у поєднанні з гладеньким волоссям.

Різноманітні варіанти стрижки боб для прямого волосся дозволять виглядати максимально привабливо. Дана зачіска може бути довгою або короткою, об’ємної або абсолютно гладкою, зі сходами або з рівними графичными кінцями. Стрижка боб підійде будь-якій формі обличчя і всім типам волосся. У свою чергу класичний варіант такої зачіски робиться саме на прямих волоссі.

Чудово виглядають на прямих волоссі і різні асиметричні стрижки. Техніка колорування при цьому дозволяє таким зачісок виглядати ще більш ефектно.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.