Професії Терезів. Які професії підходять Терезам. Знаки Зодіаку.

Професії для Терезів

Як правило, перед Терезам в молоді роки з’являється відразу кілька реальних альтернатив майбутнього трудового шляху. Їм складно визначитися самим, вони потребують допомоги фахівців, близьких людей. Якщо кілька варіантів, то не варто квапити їх з вибором: тиск, спроби підштовхнути до чого штучно в даному випадку неприйнятні – нехай Терези перепробуют кілька напрямків, перш ніж зупиняться на те, що їм ближче всього.

Які професії підходять Терезам, якщо говорити про об’єктивні передумови вибору? Людям цього знака Зодіаку не підходить і навіть протипоказаний фізична праця. Під цим сузір’ям народжуються не робочі, а мислителі, люди мистецтва. Якщо Терези постійно будуть отримувати високі навантаження, це їх не натренує, а зробить більш болючими і слабкими.

Вибирати цим людям є з чого. Абстрактне мислення робить їх успішними в спеціальностях, передбачають аналіз, порівняння, дослідницьку діяльність, екскурс в минуле. Наприклад, вони можуть бути добрими математиками, археологами, філософами, фізиками. Можуть бути пов’язані професії Ваг і з майбутнім: ці люди вміють і люблять думати про завтрашній день, причому в деталях, тому з них виходять чудові проектувальники, вчені-футурологи, письменники-фантасти.

Непогано підходить Терезам комерція, але навряд чи вони стануть крутими бізнесменами, тому не роблять культу грошей, не відрізняються міцною діловою хваткою. Крім того, для успішної діяльності у великому бізнесі необхідні оперативність, швидкість рішень, а це вже не про Терезів.

Зате у цих людей не відняти творчих здібностей, більше того – у Терезів вони виражені сильніше, ніж у більшості знаків. Творчий потенціал може зробити вдалим вибором такі професії, як скульптор, живописець, актор, музикант. Тим не менш Терези далеко не завжди вибирають шлях служіння “чистому мистецтву”. Їх турбує, що представники творчих професій можуть животіти в невідомості і бути малозабезпеченими, а тому їх заняття найчастіше мають більш практичну спрямованість. Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Терези, професії можуть бути пов’язані і з індустрією моди, краси, де прагнення до гармонії, до вільного самовираження поєднуються з можливістю непогано заробити і прославитися.

Знайти себе Терези можуть і в сферах, досить далеких від мистецтва, наприклад, у високих технологіях, обчислювальній техніці, чоловіки здатні бути дуже вмілими слюсарями, столярами-червонодеревниками, механіками. Терезам дуже добре підходять професії, пов’язані з юриспруденцією та дипломатією. Сприяє успіху на цих теренах прагнення досягти рівноваги в будь-якій ситуації, справедливість. Такі люди об’єктивні, вміють бачити ситуацію з різних сторін, здатні тверезо міркувати, тому підійде їм законотворчість, адміністрування, громадська діяльність в самих різних її проявах.

Тонко відчувають красу Терези можуть ставати архітекторами, ювелірами, садівниками, квітникарями. Дуже хороша професія для Терезів-жінки – стюардеса, якщо їй по душі подорожі. Підійде і зайнятість у туристичній індустрії. Представницям цього знаку Зодіаку також непогано працюється у сфері соціального забезпечення.

При виборі професії гороскоп радить Терезам орієнтуватися на якусь вузьку спеціалізацію. Широкий профіль ускладнює досягнення успіху, дається ціною великих зусиль, погано позначається на інтелектуальних здібностях. Вийшовши за рамки спеціалізації, Терези будуть відчувати себе дискомфортно і невпевнено. Це стосується, наприклад, медицини, яка також підходить людям цього знака.