Професії Скорпіона. Які професії підходять Скорпіонам. Знаки Зодіаку.

Професії для Скорпіонів

Народжені під цим сузір’ям бувають дуже не схожі один на одного, тому питання, які професії підходять Скорпіонам, передбачає чималу розмаїтість відповідей. У той же час помічена їх схильність до всього екстремального, до вибору найбільш гострих граней тієї чи іншої професії. Наприклад, якщо Скорпіон стає лікарем, то може вибрати спеціальність реаніматолога, онколога або навіть патологоанатома, Скорпіон-військовий може стати сапером, Скорпіон-робочий – монтажником-висотником і т.п. Їх тягне до небезпеки, вони сміливі, тому можуть досягати результатів, на які не здатні інші.
Люди знака Зодіаку Скорпіон вміло працюють з інформацією і люблять пов’язані з цим професії, відповідно, для них будуть прийнятна робота з базами даних, адміністрування мереж і т.п. Скорпіонам добре підходять спеціальності, які пов’язані з логікою, дедукцією, вони обожнюють таємничі випадки, володіють величезною проникливістю, без проблем обчислюють хід чужих думок і мотиви вчинків, тому можуть бути, наприклад, відмінними криміналістами та оперативниками, а завдяки жорсткості характеру – прокурорами або судовими приставами. Ці ж риси характеру роблять придатними для Скорпіонів такі професії, як психолог, соціолог. Їм від природи дана здатність чинити вплив на інших людей, вони часто бувають вельми красномовні, володіють ораторськими даними, тому серед них можна зустріти чимало як політиків, так і продавців, консультантів або страхових агентів.
Чимало Скорпіонів і серед винахідників, а ось їх реалізацією ідей найчастіше займаються інші. Якщо у Скорпіона буде хороший помічник-виконавець, то він зможе досягти успіху в науковій діяльності.
Добре підходить Скорпіонам сфера медицини, зокрема, діагностика, нетрадиційні методи лікування. Хірурги знака Скорпіон найчастіше першими виконують ризиковані новаторські операції.

Як правило, ці люди дуже люблять спілкуватися, причому здатні знайти спільну мову навіть з самими вимогливими співрозмовниками, тому їм добре підійде робота оператора, перекладача, телефоніста, ді-джея на радіо. Професії Скорпіона можуть бути пов’язані з природою та землею – представники такого знака Зодіаку здатні стати успішними фермерами і т.п.
Ці багатогранні особистості мають всі передумови, щоб стати талановитими художниками і виконавцями. Непогана професія для Скорпіона, особливо жінки – вчитель, вихователь, в цьому їм має допомогти їх вміння спілкуватися, до того ж така спеціальність відкриває широкий простір для вивчення природи людини та впливу різних факторів на формування особистості.
Багато рис, властиві гороскопом Скорпіонів, такі, як наполегливість, цілеспрямованість, стійкість духу, критичне мислення і великий запас енергії, дозволяють їм ставати успішними бізнесменами. Такі люди зазвичай добре відчувають, що потрібно споживачам, швидко схоплюють модні тренди, володіють “нюхом” на гроші.
Який би шлях не обрав Скорпіон, його професія повинна давати можливість реалізувати природний потенціал, не тупцювати довго на одному місці, а також бачити його внесок у розвиток спільної справи. Люди цього знаку не люблять второваних стежок, застійного сталості в роботі; віддають перевагу діяльності, яка найбільше змінює світ довкола, ніж зберігає його в первозданному вигляді.