Важливо

Професії Риб. Які професії підходять Рибам. Знаки Зодіаку.

Професії для Риби

Одна з найбільш підходящих сфер докладання зусиль для Риб – це мистецтво. Завдяки природній обдарованості і добре розвиненому почуттю прекрасного вони можуть стати музикантами, літераторами, митцями, живописцями, режисерами, скульпторами і т.п. Якщо є непогані вокальні дані, то дуже перспективна професія для Риб – естрадний виконавець: внутрішня чуттєвість і тонка душевна організація дають цим людям непогані шанси на те, щоб стати вокалістом, здатним зачепити найпотаємніші душевні струни своїх слухачів.
Оригінальність мислення Риб може стати в нагоді в дизайнерській роботі. У людей цього знака зазвичай буває маса цікавих ідей, але їм не завжди вистачає наполегливості, щоб їх втілити. Найкращих професійних результатів досягають ті Риби, які знаходять в собі сили використовувати дані їм від природи таланти для досягнення цілком конкретних цілей.
Добре підходять Рибам професії граверів, майстрів шевської справи, кораблебудівників, археологів, годинникарів.

Чимало Риб можна виявити серед філософів і соціологів. Їх вроджене прагнення та інтерес до всього незвичайного, непізнаного роблять їх чудовими фахівцями з астрології, хіромантії, йоги. Вибирати професії Риби можуть в областях, пов’язаних з науково-дослідницькою діяльністю, чому сприяє їх прекрасна пам’ять. Вони можуть бути непоганими громадськими діячами, педагогами, вихователями. Варто відзначити і ще одну рідкісну для інших знаків особливість характеру Риб – їх чудову інтуїцію, завдяки якій з них виходять проникливі детективи.
Народжені в цей період зазвичай дружать з цифрами, тому зустрічаються у Риб і такі професії, як бухгалтер, фінансист, спеціаліст з біржової справи, інформатики тощо

Цілим пластом підходящих для Риб професій гороскоп називає всі ті області людської діяльності, які покликані нести в цей світ любов і співчуття, допомагати людям. Риби дуже співчутливі, добросердечны, вони часто знаходять себе саме в служінні людям. Хтось із них вирішить провести життя в монастирі, молячись за чужі гріхи, хтось стане лікарем, який буде допомагати людям боротися з хворобами і шкідливими залежностями, а хтось не погребує і роботою доглядальниці. Професії для людей знака Риби не повинні розуміти навіть частки цинічності чи жорстокості. Якщо ж волею долі вони опиняться на такому місці, то будуть душевно страждати і намагатися внести у свою роботу хоча б тиху нотку людяності.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *