Професії Близнюка. Які професії підходять Близнюкам. Знаки Зодіаку.

Професії для Близнюків

Більшість народжених під знаком Зодіаку Близнюки заробляють на життя розумовою працею, а не важко працюють фізично. Таким людям досить важко визначитися з професією чинності різнобічності здібностей і захоплень, а також притаманною їх гороскопом мінливості переваг. Але зазвичай вони вибирають те, що їм близько до душі, що передбачає зміну видів діяльності або, принаймні, вражень.
Так, серед них можна зустріти працівників, пов’язаних з рекламою, піаром. У чому Близнюки не знають собі рівних – так це в торгівлі, комерції, що не дивно, адже їм протегує Меркурій! Така людина зможе успішно продавати сніг ескімосам, адже протистояти його чарівному натиску і красномовства складно. Яскраво виражена комерційна жилка дозволяє Близнюкам не тільки працювати в якості продавців “на дядю”, але і самим ставати підприємцями. Відразу багато якостей особистості роблять цю стезю підходящої: гострий розум, здатність вміло працювати з інформацією, вивуджувати раціональне зерно з купи сміття і робити з нього гроші, величезна комунікабельність, переконливість і т.п.

Взагалі, професії Близнюків можуть бути різними, але незалежно від них вони люблять мати самостійний ділянку роботи. Добре підходить їм посередницька діяльність в самих різних її проявах. Вони можуть успішно займатися спекуляціями, але не стільки заради “золотого тільця”, скільки для власного задоволення, демонстрації всім іншим таланту перетворювати повітря в гроші.

Говорячи про те, які професії підходять Близнюкам, варто згадати хороші організаторські здібності, роблять їх успішними аналітиками, менеджерами і т.п. Не менш здатні вони в сферах якщо не протилежні, то в далеких від раніше перерахованих. Під цим знаком Зодіаку народилося чимало талановитих і навіть геніальних людей, що проявили себе в науці, мистецтві. Близнюки можуть бути успішними акторами, артистами; особливої згадки заслуговує їх схильність до літературної праці. Близнюки тонко відчувають слово, вміло звертаються з будь-якого роду текстами. Досить сказати, що під цим сузір’ям народився Пушкін А.. Навіть не мають пристрасті до літератури Близнюки майстерно складають всілякі звіти, виступи, можуть писати підручники, монографії тощо

Невгамовним Близнюкам дуже підходить робота в ЗМІ. Її напружені темпи витримувати непросто, але їм, швидко думає і діє, така робота в задоволення. Вони завжди раді опинитися в поїздці, на прес-конференції, тусовці “бомонду”, але при цьому можуть виявитися як з одного, так і з другої сторони. Досить багато Близнюків стає публічними персонами, наприклад, політик – дуже вдала професія для Близнюків, у цій сфері вони відчувають себе як риба у воді.

Це люди з гнучким, живим розумом, що допомагає їм ставати чудовими математиками, філософами, причому вони володіють даром навіть найскладнішу інформацію представляти публіці в більш простому, “удобоваримом” вигляді.

Яскраво виражена схильність до володіння мовами роблять підходящої для Близнюків роботу перекладача. Серед них зустрічаються справжні поліглоти; багато що народилися в цей період мають особливу слабкість до французького. Відповідні професії для Близнюків – це інженер на виробництві, спеціаліст з інформатики, високим технологіям, всі пов’язані з технічною творчістю, дослідницькою діяльністю.

Стихія Повітря і невгамовний характер роблять багатьох Близнюків закоханими в небо, з-за чого вони обирають професію пілотів, стюардес і т.п. Жінки завдяки розвиненому відчуттю прекрасного, тонкому смаку можуть зробити хорошу кар’єру в косметологічної індустрії, рекламі; вони досягнуть успіху і у флористиці. В цілому ж, якщо людина народилася під сузір’ям Близнюків, професії їх не повинні розуміти регулярного повторення одних і тих же маніпуляцій, одноманітності, але повинні відкривати перспективи подальшого розвитку, пізнавання чогось нового.