Правильний догляд за волоссям — 9 факторів, що шкодять вашим волоссю

Кожна людина, особливо гламурні модниці мріють про чудових, густих волоссі на голові. Однак, часто стан шевелюри не є ідеальним. Найчастіше помилки в догляді за волоссям допускають самі жінки.Для набуття розкішних, привабливих локонів необхідно грамотно за ними доглядати.

Насамперед — геть позбутися звичаїв і манер, істотно шкодять структурі волосся, що підриває їхнє здоров’я.

Отже, розглянемо детальніше найбільш агресивні фактори та ефективні заходи протидії їм.

1. Нехтування професійним доглядом

Навряд чи можна самостійно піклуватися про волосся якісніше і правильніше, ніж професійний, досвідчений стиліст-перукар. З цієї причини не потрібно економити (хоча б періодично) на салонних процедурах. Майстер здатний чітко визначити недоліки та потреби волосся. А також він може правильно підказати корисні принципи догляду за ними в домашніх умовах.

2. Сушка волосся феном

Дуже часто в салонах сушать волосся феном. Це потрібно для того, щоб зробити укладання, красиву зачіску. Але в домашніх умовах не варто зловживати такою сушкою, оскільки локони при цьому значно недоотримують потрібну кількість вологи, так як фен сушить гарячим повітрям дуже швидко. Уникнути схожості шевелюри з соломою можна шляхом пасивної, природної сушки після водно-гігієнічних процедур.
Якщо немає бажання або можливості утриматися від застосування фена, варто розібрати кожен локон на окремі пасма і сушити кожну, використовуючи круглу гребінець, окремо!

3. Стара гребінець (гребінь)

Щодня використовувану гребінець необхідно регулярно замінювати на нову. Робити це слід щонайменше кожні чотири місяці. Крім цього, раз на тиждень промивати її теплою (не більше 30,5 С) водою з шампунем (милом) для видалення постійно накопичуються бактерій і бруду. Вони рано чи пізно переносяться на волосся, провокуючи їх розшарування і руйнування.

Для збереження загального здоров’я і особливо стану волосся необхідно замочувати гребінець (оптимально — раз в тиждень) у 2% розчині столового оцту, який чудово розщеплює скупчуються на зубцях жири і шкірне сало. Після такої обробки гребінь необхідно промити в підігрітій чистій воді.

4. Склади для укладання

Більшість жінок і дівчат знають, що не можна з макіяжем на шкірі лягати спати. Однак не багатьом відомо про необхідність щоденного змивання лаків, воску і гелів з поверхні волосся в кінці дня. І потрібно постаратися якомога рідше використовувати всілякі засоби для укладання локонів, оскільки вони сушать і розшаровують волосся, не дозволяючи їм повноцінно «дихати»!

Фахівці рекомендують після кожного застосування воску, гелю або лаку ретельно промивати волосся особливим інтенсивно-очищує шампунем. Крім цього, слід робити щотижня пилинговую процедуру на шкірі голови. Це потрібно для видалення особливо стійких і «в’їдливих» забруднень і укладальних складів, які цілком шампунем не вимиваються.

5. Обривання розшарованих кінчиків

Коли з’являються волосся з посіченими кінчиками, обривати ці кінчики не можна. Якщо так робити, стан шевелюри тільки погіршиться. Найкраще позбавлятися від подібної неприємності за допомогою гострих ножиць. Локони ослаблені і слід підстригати посічені на сантиметр мінімум через півтора місяці. Чималу користь принесуть регулярні маски з масел, наприклад, жожоба, реп’яхову, зародків пшениці, оливкова, з виноградних кісточок. Після виконання таких процедур зовнішній стан і структура волосся неодмінно покращиться.

6. Розчісування довгого волосся від коренів

Така помилка дуже поширена, і є досить грубою. В результаті волосся швидко випадають і обламуються. Середні і довгі локони починати розчісувати потрібно від кінчиків з повільним просуванням до коріння. Під час процедури, в залежності від густоти, необхідно шевелюру розділяти на окремі пасма (5-7 порцій).
Тільки після повного виконання такої процедури можна кілька разів провести гребінцем волосся від коренів до кінчиків.

7. Силіконові гумки

Хто користується такими аксесуарами знають не з чуток, що кожне використання гумок супроводжується видаленням кількох волосся. Але це не найголовніша біда. Силіконові гумки сприяють інтенсивному розшаровуванню лусочок волосся.

8. Використання одного і того ж шампуню

У зимовий час локони стають ламкими і сухими, що можна виправити тільки м’яким шампунем і масками для волосся, що містять багато що пом’якшують і поживних речовин. У жаркий час, навпаки, волосся швидко просочуються жирними виділеннями шкіри, з цієї причини рекомендується влітку застосовувати шампунь, що містить вітаміни, екстракти трав і сироватки, що захищають волосся від ультрафіолету.

9. Тугі варіанти зачісок

Занадто затягнуті пучки, хвостики і коси роблять волосся слабкими і ламкими волосся, так як порушується постійне надходження будівельно-поживних речовин і кисню до базальних клітин цибулин волосся. Подібні зачіски слід робити лише на виняткові, урочисті заходи, а після видалення всіх затискачів необхідно зробити стимулюючий масаж шкіри голови.

Висновок

Потрібно завжди доглядати за волоссям правильно і дбайливо – тільки в цьому випадку вони зможуть радувати винятковою красою, здоров’ям і вигідно виділяти свою володарку серед численних суперниць!