Популярні стрижки Дженіфер Еністон

Дженіфер Еністон – актриса, яка не стала фатальною іконою фешн-світу і не шокує своїх шанувальників яскравими зачісками або нафарбованим. Ця приваблива жінка заслужила повагу мільйонів шанувальників своєю справжньою, природною красою і природністю. Вона – талановита і весела, одна з найпопулярніших голлівудських актрис, так і просто красива жінка.

Каскадні стрижки Дженіфер Еністон

Її головний секрет – підтягнута фігура, а також здорові обличчя і волосся. Зігравши роль Рейчел в культовому серіалі «Друзі», Дженіфер багатьох закохала в свою густого волосся краще утриматися від неї, адже вона надмірно збільшить голову.

Модні стрижки Дженіфер Еністон

Свої світло-русяве волосся Дженіфер рідко фарбує (наприклад, в один час зірка з’являлася на публіці з каштановими локонами з червонуватим відливом). Зате обожнює робити мелірування, особливо – освітлення окремих прядок.

Коротка зачіска надавала образу актриси найбільшою сексуальності. Дженіфер довгий час експериментувала з зачіскою «боб», наприклад, ідеально выпрямляла волосся. Але все ж усі стрижки Дженіфер Еністон відступають перед довгими медовими волоссям – її «коронним» чином (як у комедіях «Прикинься моєю дружиною» або «Ми – Миллеры»).

Для вечірнього виходу Дженіфер воліє кучеряві локони, недбало розсипані по плечах. А для повсякденного образу актриса робить кінський хвіст або равлика, залишивши біля обличчя кілька прядок. Ну, а модний тренд від актриси – це косичка, заплетена в основі росту волосся спереду.

Волосся актриси завжди виглядають бездоганно. У зв’язку з цим відомий бренд Living Proof звернувся до неї з проханням розробити власну лінію засобів для волосся.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.