Подружній борг: анальний секс після пологів

Є статеве життя після пологів? Цим питанням часто задаються молоді батьки. Не варто думати про те, що після народження дитини про подружній обов’язок можна забути. Незважаючи на те, що поява малюка для жіночого організму є великим стресом, буквально через пару місяців після пологів вже можна починати займатися сексом. Якщо, звичайно, не було ускладнень і розривів.

Але що робити, якщо це все-таки сталося?

Чому саме анальний секс

Переважна більшість чоловіків у захваті від думки про анальному сексі, переважна більшість жінок – в жаху. Вся справа в тому, що для того, щоб отримати задоволення від анального сексу, необхідно знати теорію і мати під рукою нехитрий набір спеціальних засобів. Цей спосіб близькості може і повинен доставляти жінці задоволення, адже саме під час нього відбувається стимуляція тієї самої заповітної точки «Джі». А вже про те задоволення, яке отримає чоловік, навіть говорити не варто.

Але і для такого сексу є кілька протипоказань: ні в якому разі не можна займатися анальним сексом, якщо є анальні тріщини і/або гемороїдальні шишки.

Але анальний секс в такому випадку може помітно посилити проблему та призвести до значних ускладнень захворювань прямої кишки, таким як післяпологове загострення геморою.

Отже — чи можливо займатися анальним текстом при геморої?

Техніка

Спочатку звернемося до науки. Що кажуть лікарі? Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем перед тим, як зайнятися анальним сексом. В основному, лікарі не висловлюються проти того, щоб жінки в післяпологовий період практикували цей вид близькості. Але конкретний і окремо взята людина може знаходитися в окремій ситуації з належними протипоказаннями.

Для початку необхідно приготувати презервативи для анального сексу і спеціальну змазку, які зможуть підсилити задоволення і знизити ризик виникнення кровотеч.

Ні в якому разі не можна займатися анальним сексом без презерватива.

Адже в прямій кишці багато хвороботворних мікробів, які можуть призвести до серйозних захворювань. Наприклад, таким як золотистий стафілокок. Презервативи, призначені для анального сексу, зазвичай набагато товщі звичайних кондомів, так як в прямій кишці виробляється досить мало мастила, а значить, існує ризик порвати гумку.

Мастило варто вибирати таку, у складі якої міститься силікон або пальмове масло. Саме ці два компоненти покращують ковзання і допоможуть уникнути хворобливих відчуттів або тріщин.

Перед тим як приступити безпосередньо до самого анального сексу, необхідно також підготувати анальний прохід, тобто розігріти і розтягнути м’язи для того, щоб не заподіяти партнеру болю. Для цього досить нанести мастило на пальці і ввести по черзі один, потім два, а потім три пальці.

І тільки після того, як м’язи максимально розігріті і розтягнуті, можна вводити статевий член. Починати краще рухатися швидко, не затягуючи з ритмом рухів, тоді хворобливі відчуття зведуться до мінімуму, а приємна слабкість і задоволення після сексу зблизять вас і партнера.

Надалі, після того, як жіночий організм увійде в норму після пологів, партнери можуть переходити і до вагінального сексу.