Подарунок для Терезів. Що подарувати Терезам.

Гороскоп подарунків Терезам

Подарунок Терезам повинен бути значущим, цікавим, що свідчить про увагу та повагу. В той же час їх обдаровувати легше, ніж багато інші знаки Зодіаку.
Терези порадіють подарунку, який допомагає втілити в життя якусь їхню мрію. Непогано б для початку провести розвідку, але обережно: вони не повинні нічого запідозрити, тому що просто обожнюють, коли їм роблять сюрпризи. Якщо ж вгадати не вдалося, це їх не скривдить.
Не рекомендується дарувати гроші або подарункові сертифікати. По-перше, це позбавляє подарунок елемента несподіванки, по-друге – доведеться думати, що придбати, а Терези недолюблюють прийняття рішень.

Догодити Терезів досить легко: їм принесе задоволення практично будь-який подарунок, головне, щоб той був красивим, свідчив про добрий смак. Навіть у побутовій техніці ці люди схильні в першу чергу звертати увагу саме на дизайн. Будуть вдячні за подарунок, який допомагає робити дім, життя в цілому ще більш комфортними, красивими, наприклад, що з предметів інтер’єра, ергономічних меблів, інструменту тощо
Слід пам’ятати, що їх гороскопом притаманна розвиненість всіх органів почуттів, тому акцент необов’язково повинен бути зроблений саме на візуальною красою. В ідеалі подарунок для Ваг повинен бути приємним на дотик, мати гарний запах. Їх порадують приємна, мелодійна музика, речі, дотик до яких доставляє задоволення, наприклад, що з оксамиту або шовку.
Терези не люблять крайнощів ні в чому, тому, якщо є можливість вибирати колір подарунка, бажано віддати перевагу пастельним тонам.

Добре дарувати Терезам вишукані модні речі, які стануть окрасою їх вигляду, дадуть можливість привернути увагу.

Важливо, щоб подарунок був зроблений з усією душею, ніс в собі позитивну енергетику дарувальника, будучи дуже чутливими, Терези це все тонко відчувають і цінують. Їм подобається отримувати подарунки, які нагадують про улюблених людей, які натякають на щось, відоме тільки їм двом.
Терези звертають увагу на красу упаковки; якщо подарунок упакований аби як, значимість підношення в їх очах може значно впасти.

Квіти для Терезів

Терезам можна дарувати маленькі букети – але не скромні. Навряд чи їм сподобаються квіти з сусідньої клумби або букет польових квітів, навіть якщо той був зібраний власноруч. Багато хто з них із задоволенням вирощують кімнатні рослини, тому ще один екземпляр в їх колекції зайвим не буде – за умови, що це не яка-небудь банальність. Букету належить бути гарно оформленим, але його упаковка не повинна бути надто строкатою.

Як вручати подарунок Терезам

Бажано не обмежуватися єдиним подарунком. Крім того, Терези неодмінно оцінять, якщо разом з отриманою річчю вони відчують увагу до себе, зрозуміють, що дарувальник не пошкодував часу і сил. Добре перетворити день поздоровлення у справжнє свято, починаючи, скажімо, приготуванням особливого сніданку і закінчуючи запрошенням на вечірній світський захід, до яких ці люди так небайдужі.
Будучи дипломатичними, Терези не подають виду, коли щось не влаштовує їх у подарунок; вони в будь-якому випадку приймають його з вдячністю, але обстановка вручення обов’язково повинна бути урочистою і дійсно святковим.