Планета Терезів і Тельця.

Яка планета у Тельця і Терезів

Здавна Венеру вважали покровителькою любові і емоційної сфери життя людини. Чоловіки, завдяки їй, отримували дар спокушати прекрасна стать. Венера мала над людськими серцями величезну владу, позбавляючи часом навіть найстійкіших людей здатності тверезо мислити. Широко була відома і краса божественного творіння, в честь якого була названа ця планета, але воно прославилося не тільки цим. Богиня Венера періодично ставала злою, охоче даючи волю своїм забаганкам, і в ці моменти вона була здатна на дуже підступні вчинки.

Венера в астрології

Венера в гороскопі людини відповідає за те, як він відчуває і демонструє свою любов і як вміє насолоджуватися красою. Якщо вплив Венери сильно (а в першу чергу це стосується Тельців і Ваг), то її підопічні отримують фізичну привабливість, сексуальність, сердечність, здатність вибудовувати гармонійні відносини, ладити з самими різними, часом протилежними за характером людьми. Але найцінніший її дар – це можливість відчувати себе щасливими, відчувати, що життя чудова. Під впливом планети Тільця, і в рівній мірі планети Терезів, Венери, представники цих зодіакальних знаків стають особливо привабливими в очах представників протилежної статі.
Діти Венери отримують від неї в дар уміння відчувати справжню насолоду від краси. Вони ніколи не будуть виглядати так, як це могло б виставити в поганому світлі, навпаки, вони вміють тонко підкреслити свої достоїнства і згладити недоліки. Їм властива манера елегантно одягатися, грамотно користуватися аксесуарами і прикрасами. Такі люди ніколи не виберуть в якості подарунка що-то перше, що попалося під руку, підійшовши до цього питання з великим смаком і тактом – втім, як і до всього іншого.
Однак, якщо людина народилася під знаком Зодіаку Телець або Ваги, планета впливає на нього і по-іншому: будучи покровителькою задоволень, вона змушує підопічних надавати занадто велике значення матеріального та душевного комфорту, задоволення, не сприяє їх самодисципліну і вольовим зусиллям по роботі над собою.

Венера в астрономії

Венера стала єдиною з планет Сонячної системи, якій дісталося назву по імені жіночого божества. По віддаленості від Сонця вона займає друге місце; період обігу навколо нього складає 225 доби. Вважається, що Венера порівняно молода планета: орієнтовно її вік налічує 500 млн. років. Після Сонця і Місяця, що відбиває світло, на нашому небосхилі це третій за яскравістю об’єкт. Найкраще Венеру видно перед сходом Сонця і через деякий час після його заходу, тому іноді її називають ранкової або вечірньої зіркою, а стародавні астрономи вважали їх двома різними зірками. Свій яскравості на небосхилі Венера, як і Місяць, також зобов’язана нашого головного світила – Сонця.
Можна почути іноді і така назва Венери, як сестра Землі: вони мають чимале схожість з багатьох астрологічним параметрів (розміри, маса та ін.). У той же час, багато їх умови суттєво відрізняються, наприклад, на Венері атмосферний тиск більше порівняно із земним у 92 рази. Незважаючи на близькість цієї планети до Землі, вкривають її щільні густі хмари довгий час приховували від астрономів її поверхню. І лише нещодавно було встановлено, що вона являє собою тверде кам’янисте покриття.