Планета Риби.

Яка планета у Риб

Планета Риб одержала назву Нептун на честь давньоримського божества морів. Разом з братами Плутоном і Юпітером вони скинули свого батька Сатурна, розділили його володіння, і Нептуну дісталися всі водні джерела і все, що приховано під водою.

Нептун в астрології

В астрології впливу Нептуна приписується все, що пов’язане з містикою і людською підсвідомістю, нематеріальним, духовним світом; ілюзії, ясновидіння, інтуїція, ворожіння, чаклунство тощо – все це знаходиться під владою цієї таємничої планети. Не дивно, що для загадкових Риб планета Нептун є небесним покровителем.
Позитивний вплив Нептуна наділяє індивідуума відмінним уявою, надихає його на творення, дарує яскраво виражені творчі здібності, особливо до музики. Під впливом цієї планети Риб нестримно тягне мріяти, а на оточуючих вони часто справляють враження людей не від світу цього.
Риби стають неймовірно сприйнятливими до будь-якого психологічного впливу, часто діють за інтуїцією, натхненням, створюють свій світ, куди ховаються від суворої дійсності. Люди знаку Риби відрізняються ранимостью психіки і схильністю до містики, парапсихології, люблять і вміють тлумачити сни.
Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Риби, планета Нептун, точніше, її несприятливий вплив, здатне зіпсувати йому все життя. Під цим впливом у свідомості людини відбувається стирання граней між реальністю і фантазіями, він починає сприймати ілюзії, як абсолютно пересічні речі, його внутрішні підвалини руйнуються, він немов одурманивается, впадає в залежність від своїх нав’язливих, часто недостойних ідей. Такі люди не знають, що таке задоволення, можуть не справлятися з життєвими труднощами, часто шукають порятунку в алкоголі, наркотиках, поступово втрачаючи своє соціальне благополуччя. Під впливом Нептуна представники знаку Риби стають заздрісними і злісними, схильними до обману, шахрайства, панибратству, йдуть на зраду й кримінал.
Вплив Нептуна проявляється містично, духовно, дуже тонко. На думку астрологів, завдяки Нептуну людина набуває (або думає, що вступає) в контакт з вищим розумом.

Нептун у астрономії

Планета Нептун не видна неозброєним оком, її існування спочатку було обчислено математично. Від Сонця вона знаходиться в 4500 млн. км, це в 30 разів далі, ніж наша Земля. Екваторіальний діаметр планети в 3,88 разів більше земного і становить 49500 км Повний оборот навколо своєї осі Нептун робить за 15,8 годин.
При спостереженні в телескоп Нептун має вигляд однорідного диска зеленуватого кольору. Оточений хмарами, блакитний колір яких обумовлений високим вмістом метану в атмосфері планети, в якій часто утворюються потужні циклони, викликаючи сильні збурення. Відомі два супутника цієї планети – Нереїда і Тритон.