Планета Овна.

Яка планета в Овна

Планета Марс отримала своє найменування на честь бога війни в Стародавньому Римі, чиє ім’я перекладається з латини як “гарячий”, “яскравий”. Як і належить покровителю воєн, Марс мав особливу слабкість до боїв, які кидався без зайвих роздумів, будучи істотою агресивним і нещадним.

Марс в астрології

Сфера відповідальності Марса – фізична енергія. Під її впливом у людині проявляються або посилюються такі якості, як активність, рішучість, націленість на перемогу, уміння швидко переходити від слів до справи, наполегливість, а також агресивність. Заступництво цієї планети робить Овнів мужніми, сильними та амбітними.
Люди, в чиєму гороскопі сильний Марс, володіють великим запасом фізичної витривалості, але Овнам часто не вистачає емоційної стриманості. Вони можуть бути злобними, постійно перебувати у стані внутрішнього напруження, конфліктувати з оточуючими. Овну не складе труднощів знайти привід для сварки, він зухвалий і агресивний, часто сам виступає в ролі призвідника конфлікту. Під впливом цієї планети Овна тягне на імпульсивні вчинки, він запальний і нетерплячий.
Такі люди народжуються для того, щоб керувати, а не підкорятися, у них вистачає запасу енергії для вирішення найсміливіших завдань. Марс наділяє своїх підопічних міцним здоров’ям, але вони часто стають жертвами всіляких нещасних випадків, потрапляють у небезпечні ситуації, їх хвороби виникають, що називається, на рівному місці. Якщо людина народжується під знаком Зодіаку Овен, планета Марс наділяє його і підвищеною сексуальністю.
Таким чином, завдання кожної людини, який з’являється на світ під заступництвом “червоної планети” – розпорядитися даними йому величезним енергетичним потенціалом в творчих, а не в руйнівних цілях.

Марс у астрономії

У Сонячній системі Марс займає сьоме, передостаннє місце за розмірами, в порівнянні з Землею він менше в два рази. По віддаленості від Сонця Марс займає четверту позицію. Обертаючись навколо власної осі, він належить до планет земної групи. Тривалість марсіанського року становить 687 днів, а доба на Марсі майже такі ж, як і у нас – 24 год. 37,5 хвилин.
Марс має два супутники – Деймос і Фобос. На цій планеті, як і на Місяці, через телескоп можна побачити гори і кратери. Є тут і долини, і пустелі, і дуже вражаючих розмірів вулкани. Полюса Марса “увінчані” білими шапками, схожими на крижані полюса Землі.
Своїм загальновживаною назвою “червона планета” Марс зобов’язаний тому, що його поверхня покрита оксидом заліза. Червонуватий відтінок має і марсіанське небо. Величним сяйвом цього прекрасного і грізного небесного тіла земляни можуть насолодитися кожні 15 років – один раз в цей проміжок часу Марс виявляється по відношенню до Землі ближче, ніж інші планети (єдиним винятком є Венера).