Планета Лева.

Яка планета у Лева

Сонце в астрології

Навколо небесного світила обертаються всі інші об’єкти Сонячної системи, так і в астрології воно є уособленням “серця”, центру, свідомої волі, влади, лідерства, творчості як частини презентації себе, а також вважається символом дітей.
Діти Сонця – це люди, чиє лідерство загальновизнано – офіційно чи ні. Така людина може бути як президентом, офіційним главою якоїсь структури, так і неформальним лідером, але завжди незаперечним авторитетом.
У гороскопі Львів вплив Сонця має величезне значення. Сприятливі аспекти планети Лева створюють хороший фундамент для розкриття кращих моральних якостей, роблять своїх підопічних життєздатними, сильними, щирими, рішучими, щедрими, благородними і великодушними. Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Лев, планета (в даному випадку – зірка) допомагає йому в будь-яких справах досягати успіху, домагатися влади або прихильності можновладців, користуватися повагою. Несприятливий вплив цього небесного світила перетворює цих людей гордовитих гордії, розгульних осіб, може посилювати цілий ряд негативних якостей характеру.

Сонце в астрономії

У Сонячній системі це небесне світило є об’єктом унікальним, єдиною зіркою, навколо якої обертаються планети, супутники та інші космічні об’єкти. З точки зору астрономії Сонце – це молода зірка третього покоління, її вік орієнтовно визначається як 4,57 млрд. років. Її не можна назвати найяскравішою і потужною зіркою всесвіту, але для нашої планети вона є найважливішою умовою існування.
Переоцінити значення Сонця для Землі неможливо. Його випромінювання є основним земним джерелом енергії, завдяки якому підтримується життя. В той же час певні аспекти цього впливу здатні заподіяти шкоду. На стан людини, як частини живого світу, впливає інтенсивність ультрафіолетового випромінювання, що не завжди сприятливо діє електромагнітна сонячна активність і т.п. Вплив Сонця на нашу планету ослаблене за рахунок магнітного поля та озонового шару Землі.