Планета Козерога.

Яка планета у Козерога

Планета отримала назву на честь давньоримського божества Сатурна, синами якого були не менш відомі нам Юпітер, Нептун і Плутон. Сатурн вважався богом часу, зображували його у вигляді старця з косою в руці. За легендою, він скинув і кастрував батька, і, побоюючись настільки ж незавидної долі, мав звичку ковтати власних новонароджених дітей.

Сатурн в астрології

Ця планета уособлює самообмеження, наполегливість і жорстку самодисципліну. Сатурн не дає людині більше того, що йому по силах винести, зате під впливом труднощів, які він перед ним ставить, загартовується характер, з’являється потужний внутрішній стрижень – приходить успіх. Його вплив, немов доцентрова сила, що змушує людину йти за його власним, відмінним від інших, шляху.
Ця планета керує психологічними кризами, життєвими циклами, зміною періодів нестійкості і стабільності. Сатурн – це наша доля, він посилає людям неминуче, невідворотне, але дає за це щедру і заслужену нагороду.
Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Козеріг, планета Сатурн наділяє його блискучими розумовими здібностями, реалістичністю, цілеспрямованістю, послідовністю і вимогливістю до себе.
Негативний вплив цієї планети робить Козерога похмурим, песимістичним, холодним. Він не тільки сам важкий на підйом, але і пригнічує дії і починання інших своїм недовірою та підозрілістю. Підопічні Сатурна можуть мати нездорові амбіції, часом перетворюються в деспотів, безжалісних і скупих людей, відмовляють у всьому не тільки іншим, а й собі. Під впливом цієї планети в Козерозі формуються такі якості, як владність і жага лідерства в усьому.

Сатурн у астрономії

Сатурн – одна з найбільш великих планет Сонячної системи, тільки Юпітер має більш значні розміри. По віддаленості від головного світила – Сонця – він займає шосту позицію, обходить його за 29,5 років, а обертання його навколо власної осі відбувається з досить великою для планети такого розміру швидкістю: тривалість доби тут обчислюється 10 годинами 14 хвилинами.
На тлі інших планет Сатурн, відливає жовтуватим немерцающим світлом, з давнини справляв на людей сильне враження оперізують його кільцями. Довгий час вважалося, що їх у Сатурна три, потім – шість, але восени 1970 р., завдяки космічного зонду, вчені дізналися, що цих кілець у Сатурна тисячі. Дослідники припустили, що “матеріал”, з якого вони складаються – шматочки льоду. І тільки в серпні 1981 р. було встановлено, що планету, крім кілець оточує хмара газів. В даний час дослідження Сатурна триває.