Овни і алкоголь, їжа. Овен гість або запрошує в гості.

Кулінарний гороскоп Овна

Овен і їжа

Ведучи активний спосіб життя, Овни не страждають відсутністю апетиту, а повноцінне харчування допомагає їм перебувати в хорошій формі. Люди цього знака весь час кудись поспішають, їм шкода часу на їжу, тому вони віддають перевагу стравам, які можна швидко приготувати і з такою ж швидкістю з’їсти. Нерідко Овни пускають в хід напівфабрикати, готові перекушувати на бігу, у них не викличе ніякого дискомфорту їжа на самоті, оскільки Овен не засидиться за столом.

В той же час не можна стверджувати, що Овни байдужі до того, що потрапляє до них в шлунок. Навіть найпростіша їжа повинна бути прийнятної якості. Вони люблять, коли страв на столі багато, причому різних, але необов’язково складних. Овни небайдужі до всього смаженого, особливо до м’яса; особливу пристрасть вони відчувають до хрусткою скориночкою. Іноді не проти спробувати щось нове, незвичайне, екзотичне, після чого страва може перекочувати з цієї категорії у розряд повсякденних, якщо на його приготування не потрібно витрачати багато часу. Овни не люблять готувати, намагаються звести час перебування на кухні до мінімуму. В той же час вони завжди раді приготувати що-небудь на мангалі, барбекю, адже вони діти Вогню.

Овен і алкоголь

Щодо алкоголю Овни зазвичай категоричні. Вибравши в якийсь момент життя певний напій, вони будуть наполегливо відмовлятися від всього іншого. Як правило, це щось міцне, має характерний смак, наприклад, коньяк або віскі. За компанію вони вип’ють і горілки, однак для всіх було б краще, якщо б Овни зволіли більш слабкий алкоголь, оскільки після рясних узливань вони готові до будь-яких безумств. Небажане виняток становить червоне вино, якщо до нього подають сир – судини Овна можуть відреагувати на це нападом мігрені.

Овен запрошує в гості

Перспектива приходу гостей ніколи не лякає Баранів, більше того – радує. І якщо людина цього знаку Зодіаку встає біля плити заради святкової трапези, а не банального обіду, то він буде пригощати гостей чимось дивовижним, незвичайним і обов’язково смачним. Гонорові Овни хочуть, щоб прийом був організований по вищому розряду. Вони обов’язково звернуть увагу на пристрасті і можливі обмеження в раціоні всіх запрошених, будуть довго і прискіпливо складати меню.
Організуючий застілля Овен зробить все, щоб у нього в будинку сподобалося всім запрошеним, при цьому він надасть велике значення не тільки страв, але і їх подачі, сервіровці, а також розваг гостей і оформлення приміщення. Заради гостей Овни готові провести на кухні декілька днів поспіль, проявивши чудеса терпіння і наполегливості, так не властиві їм у повсякденному житті, і Овни будуть вкрай розчаровані, якщо не побачать негайної і захопленої реакції.

Овен-гість

Якщо в гості запрошений Овен, гороскоп підказує, що навколо нього зовсім необов’язково влаштовувати “танці з бубнами” – нагодувати його не складно, тим більше, що апетит у гостя хороший, а сам він перебуває переважно в доброму гуморі. Всім тонкощам людина зодіакального знаку Овен віддасть перевагу м’ясо, щедро присмачена прянощами, або інші ситні і гострі страви. Така їжа для нього не корисна, тому можна збалансувати меню овочевими салатами. Овен, безсумнівно, оцінить який-небудь екзотичний десерт.
Гість Овен з задоволенням прийме участь в розвагах, у світській бесіді, але його цілком влаштує і просто приємна невимушена обстановка. Для максимального комфорту бажано посадити його не в скромному куточку, а в центрі столу. Втім, Овен зуміє привернути до себе увагу в будь-якому місці.

Овен в ресторані

Якщо Овен йде в ресторан, то навряд чи з бажання покуштувати що-небудь вишукане або екзотичне – швидше просто смачно поїсти і приємно провести час. У той же час він не стане шкодувати грошей на щедре частування для себе і своєї компанії і не засмутиться, якщо побачить у пред’явленому рахунку астрономічну цифру. Розлучитися з грошима йому буде ще легше, якщо він смачно і ситно поїв і провів час в приємній, товариською компанії.