Овен, кримінальний гороскоп.

Кримінальний гороскоп Овна

Овни – упевнені в собі люди, часто мають завищену самооцінку; вони практично ніколи не стають жертвами комплексу неповноцінності. Ці якості багато чого пояснюють в характері скоєних ними злочинів або схильності до них. У них немає потреби підносити себе у власних і чужих очах за рахунок приниження когось іншого.
Якщо для представників ряду інших знаків Зодіаку рушійною силою, що провокує на вчинення злочинів, є злість і чорна заздрість, викликана успіхами інших людей, то Овнів цілком задовольняють власні досягнення, вони мало знайомі з подібними почуттями.
Якщо Овну не вистачає якихось матеріальних благ, то він буде оптимістично вірити, що рано чи пізно зможе їх заробити, не стане сумніватися, що здібності дозволять йому досягти бажаного, роблячи ставку на свою цілеспрямованість і везучість – тому злодійство для Овнів нехарактерно.

Головним двигуном, уводящим Овнів з праведного шляху законослухняного громадянина, є присутня в їх гороскопах вроджена схильність до авантюр і агресії. З-за цього Овен може наламати чимало дров і здійснити вчинок, який входить в протиріччя з кримінальним чи адміністративним кодексом.
Народжені під знаком Овна можуть відрізнятися особливою агресивністю, але весь выплескиваемый ними негатив покликаний швидше долати і чинити опір, ніж руйнувати. Серед осіб, які вчинили зґвалтування, Овни займають третю позицію, але при цьому все, що потрібно гвалтівнику-Овна – це зламати опір жертви. Овен, будучи людиною надзвичайно впертий і деспотичним, сприймає непокорство об’єкта нападу, як перешкоду, яку необхідно в що б те ні стало усунути. Вчинивши акт насильства, такий чоловік не стане доводити власну перевагу, знущаючись над жертвою і всіляко принижуючи її.
Що стосується вбивств, то за кількістю скоєних злочинів такого роду Овни знаходяться на сьомому місці, при цьому людина цього знаку здатний позбавити іншого життя заради відновлення справедливості (в його власному розумінні). Овни – люди з замашками тиранів, жорсткі, але не жорстокі, владні, але не принижують тих, кого вважають нижче себе.