Овен і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі.

Овен Гороскоп сумісності – Водолії в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі. Сумісність знаків Зодіаку Овен – Водолій
Сумісність у пари Овен – Водолій досить висока, відносини можуть бути тривалими і міцними, запорукою чого є їх любов до спілкування, вірність дружбі, активність і идеалистичность. Щоб зрозуміти один одного, їм часто взагалі не потрібні слова. Овен і Водолій відчувають один до одного сильні почуття, їх об’єднує обопільне прагнення до нових відчуттів і вражень, ризику, пригод. Однак небажання йти на компроміси, упертість і імпульсивність деколи приводять їх до серйозних сварок, які, втім, найчастіше завершуються виробленням компромісних рішень.

Овен і Водолій – сумісність в любові і шлюбі
Сумісність Сумісність Овна Овен чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія
Цю пару складно не помітити: вона завжди привертає увагу красою відносин, одухотвореністю, ніби утворюючи єдине ціле і повністю розчиняючись один в одному. На початку відносин обидва живуть відчуттям, що знайдено, нарешті, ідеальний супутник життя, з яким можна прожити до кінця днів.
Але проходить якийсь час – і шалений натиск Овна і прагнення крушити все на своєму шляху стикається з виваженістю і далекоглядністю Водоліїв. У шафі у кожного захований свій скелет (а то і не один), пов’язаний з бурхливою молодістю, факти з минулого починають поступово спливати і можуть сильно зіпсувати думку один про одного. Але у таких партнерів є шанси не тільки змиритися з цим, але навіть стати згодом ще більш близькими.
Руйнівним фактором для них може стати прагнення чоловіка-Овна зробити подругу-Водолія більш активної в соціальному плані: він неодмінно зустріне з її боку запеклий опір. Якщо Овен перестарається в бажання перекроїти характер супутниці, відносини серйозно погіршаться. Дуже хороші перспективи з’являються у пари, якщо є спільний інтерес або робота, якісь глобальні цілі. У такому випадку партнери готові змінюватися в інтересах загальної справи і розлучаються хіба що з-за прикрих непорозумінь. Крім відсутності загальних цілей та постійного особистісного розвитку на якості спільного життя пари чоловік-Овен – жінка-Водолій згубно позначається повсякденний побут. З іншого боку, не менш шкідливо і видалення від реальності, постійне життя поза домом. З якоїсь причини розлучившись, ці люди нерідко продовжують відчувати почуття одне до одного все життя.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Овен жінка Сумісність Овна
При наявності взаємної поваги ця пара цілком може претендувати на звання ідеального союзу. Партнерам властиво впадати в крайності, вони завжди знайдуть точки дотику, вміють прислухатися один до одного, але все ж, як попереджає гороскоп, часом їм будуть заважати амбіції.
Водолій ніколи не закривається від зовнішнього світу, він верховодить в компаніях численних друзів, із задоволенням бере участь у ризикованих заходах, не переходячи, однак, меж дозволеного. Це вільний художник, який воліє жити без оглядки на традиції і правила, хоча до порушення законів він не схильний. Він вітає в жінці-Овні бажання залишатися незалежною, яскравою індивідуальністю і не дозволить собі зазіхати на її особистий простір.
Харизматичність, оригінальність цього чоловіка не залишаться без уваги партнерки. Якщо вона приймає його ідеї, то в її житті з’являються нові можливості, значно розширюються життєві горизонти. Ці двоє можуть створити прекрасний спільний творчий проект, якщо об’єднаються на цьому терені.
Овен отримає в особі партнера-Водолія вдячного вірного супутника, якщо не буде вважати його власністю і залишить йому право мати маленькі особисті таємниці. Натхнений оптимізмом і енергійністю подружжя-Овна, чоловік-Водолій буде готовий до нових і нових звершень. Саме в союзі з чоловіком-Водолієм така жінка згодна на другорядні ролі (нехай і формально, бо насправді вона буде ставити його діяльності той чи інший напрямок). Обох цілком влаштовує такий розклад, більше того – він робить їх щасливими.
Пара чоловік-Водолій – жінка-Овен відрізняється піднесеністю почуттів і поетичністю, але може розпастися, якщо їх цілі та ідеали не будуть високими, змушують йти по шляху духовної досконалості. Якщо вони почнуть банально облаштовувати будинок, посилено налагоджувати побут, то від їх почуттів може нічого не залишитися. Однак це не позбавляє Водолія від необхідності забезпечити фундамент матеріальної безпеки сім’ї.

Водолій і Овен – сумісність в сексі
Овна з Водолієм притягують один до одного не тільки спільність прагнень і схожість характерів, але і яскраво виражена взаємна симпатія в інтимній сфері. Сильне еротичне тяжіння вони відчувають мало не з першого погляду. Овен відчуває незгасаючий інтерес до завжди непередбачуваного Водолію, хоча той і поступається йому в темпераментність. Обидва не люблять слідувати стереотипам і традиціям, займаються сексом, коли і як їм цього хочеться, аж тут і зараз. Водолій з Овном не звикли приховувати почуття, вони завжди відкриті і щирі, а темпераментність першого допомагає підтримувати взаємну прихильність на високому рівні протягом тривалого часу.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Овнів в роботі та бізнесі
Між ними швидко встановлюється контакт, їх стиль і темп роботи схожі, що створює передумови для результативного співробітництва. Вони можуть спрацювати якісно і оперативно – за умови, що задіяні в рамках окремого проекту, а не трудяться разом постійно. Будучи більш діяльним і практичним, Овен опускає Водолія з небес на землю, а той, у свою чергу, щедро ділиться оригінальними задумами з колегою або партнером. Один в одному їм імпонують прямота, чистосердечие, відсутність манірності і небажання плести інтриги. Якщо має бути робота над рутинним або занадто довгостроковим, то обидва намагатимуться ухилитися від такої перспективи. Як ділові партнери, Водолії з Овнами також здатні добре працювати, але обидва можуть бути кілька непрактичними, з-за чого основні плоди спільних зусиль можуть дістатися третім особам.

Пара Водолій – Овен: сумісність у дружбі
Вони бувають дуже дружні, зв’язок між ними може тривати багато років, і обидва будуть вважати її дуже важливою частиною свого життя. І, якщо в любовних відносинах Овен часом відчуває дефіцит уваги, то в дружніх такого ніколи не буває. Якщо потрапив у біду Овен, Водолій тут же виявиться поруч. У них завжди знайдуться точки перетину, оскільки їх спосіб життя, інтереси дуже схожі. Другі половини різностатевих друзів повинні бути пильними, тому що ці знаки Зодіаку вельми привабливі один для одного у всіх сенсах.