Овен і Стрілець сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі.

Овен Гороскоп сумісності – Стрілець у сексі, в дружбі, роботі та бізнесі. Сумісність знаків Зодіаку Овен – Стрілець
Сумісність Овна і Стрільця не назвеш бездоганною, їм буває непросто домогтися взаєморозуміння, але якщо обидва докладуть до цього зусиль, вони повністю себе виправдовують, і надалі їх можуть очікувати дуже гармонійні, щасливі відносини. Стрільцеві може частково вдасться приручити волелюбного Овна, хоча у випадку сварки першим йти на примирення все ж доведеться йому. У цих відносинах може проявитися не тільки взаємна гаряча симпатія або любов, але і трепетна турбота один про одного, романтичність, розуміння цінності цього союзу. Головною причиною виникнення складнощів є волелюбність обох знаків Зодіаку, їх прямолінійність і небажання поступатися. Свою лепту в проблеми цієї пари може внести і побут, проза спільного життя.

Овен і Стрілець – сумісність в любові і шлюбі
Сумісність Овен чоловік – Стрілець жінка
Говорячи про чоловіка-Овні і жінки-Стрільці, треба знати, що обидва цих знака є вогняними і можуть чудово порозумітися. Партнери обожнюють пригоди, активний спосіб життя, не любить засиджуватися в чотирьох стінах, знаходять спільні інтереси, можуть об’єднати зусилля в діловому проекті. Але коли виникає необхідність займатися повсякденною домашньою роботою або матеріальним забезпеченням, в парі починаються протиріччя. І Овен, Стрілець очікують, що партнер поступиться і візьме на себе більшу частину цих турбот, і ніхто з них не бажає поступитися принципами.
Якщо пара чоловіка-Овна з жінкою-Стрілець навчиться приходити до згоди, йдучи на компроміси, то її чекає щасливе майбутнє, але буває, що ці люди обирають шлях постійної боротьби – і тоді стосунки швидко приходять до розриву. Але навіть при цьому і чоловік, і жінка будуть вважати проведений разом час одним з найкращих періодів у своєму житті. Ці відносини здатні перетворитися для них джерело як щемливої душевного болю, так і справжнього щастя.
В обох завжди багато знайомих і друзів, з якими вони часто проводять час, відзначають свята. Ці люди завжди на увазі, оточення їх поважає, ставиться з увагою. Люблячий Овен дозволяє партнерці те, що було б неприпустимо у випадку з іншою жінкою: він мириться з тим, що вона дорівнюватиме йому в усьому.
Якщо розглядати ці відносини з точки зору розподілу ролей, то жінка-Стрілець виступає в ролі наставника, а чоловік-Овен буде енергетичним центром тандему. Саме від Стрільця, від її толерантності, здатності будувати взаємини мудро і знаходити грамотний підхід до непростого характеру чоловіка залежить багато чого, якщо практично не все в цьому союзі. Однак це не позбавляє Овна від необхідності намагатися бути більш гнучким і приділяти більше уваги своїм вчинкам і словам.

Сумісність Стрілець чоловік – Овен жінка
В їх характерах чимало відмінностей, але схожого у них ще більше, і це дає підстави вважати, що сумісність чоловік-Стрілець – жінка-Овен дуже висока. Обидва партнери є особистостями, що володіють величезною внутрішньою силою, вони постійно шукають себе, у тому числі творчої, професійної діяльності, часто бувають дуже обдарованими. Але гармонія між ними досяжна тільки шляхом великої внутрішньої роботи.
Між ними дуже ймовірна любов з першого погляду, яка закрутить їх у вирі яскравих почуттів, не даючи отямитися. Незважаючи на спалахнула між ними сильну пристрасть, ці двоє мріють стати ще більш привабливими і цікавими в очах один одного, прагнучи при цьому віддавати якомога більше. Вони завжди враховують взаємні потреби, обожнюють влаштовувати сюрпризи, ніколи не дарують невідповідних подарунків. Разом вони з радістю відправляться на відпочинок, в подорож, але з не меншим задоволенням і працюватимуть в парі. Овну-жінці з чоловіком-Стрільцем притаманне вміння перетворити у свято самий звичайний сірий день. Вони не проводять час виключно удвох, у них вдома завжди багато візитерів – родичів, друзів; самі вони теж із задоволенням ходять у гості, намагаючись зробити своє життя більш цікавою. Це авантюристи, але не з тих, яких називають “безбашенными”, оскільки і Стрілець, Овен знають міру і не переходять межу здорового глузду.
Як правило, женшина-Овен – більш одухотворена людина, ніж її супутник-Стрілець, її думки більш ідеалістичні і піднесені, саме завдяки її зусиллям пара взаємно збагачується і розвивається. Часто ця жінка займається кар’єрою, а чоловік-Стрілець виступає в ролі однодумця, мудрого наставника. Овен може ображатися на манеру Стрільця критикувати, уражати, іронізувати, але часто його глузування виступають для неї лише стимулом для більш динамічною діяльності.
Сварка між такими партнерами може виникнути за будь-яку дрібницю, вони схильні надзвичайно палко відстоювати свою точку зору, але це полум’я, вмить спалахнувши, скоро згасає. Погіршують перспективу відносин відсутність спільних цікавих справ, життєва нудьга і нетерпимість до недоліків одне одного, якщо така має місце.

Стрілець і Овен – сумісність в сексі
Якщо ці люди сподобалися один одному, вони не будуть обмежуватися невинним фліртом і обмінюватися млосними поглядами – їх відносини дуже швидко стають близькими. Підстави для цього – подібність переваг в інтимній сфері і однаковий темперамент. Овен зі Стрільцем обидва люблять різноманітність і завжди не проти піти на експерименти. Їх інтимний зв’язок одночасно наповнена романтикою та пристрастю, тремтливістю і величезною внутрішньою силою. Навіть при наявності міцної зв’язки в цій парі можливі зради – причиною цього є прагнення отримати нові враження на тлі нудьги і щоденності повсякденному житті. Їх походи “наліво” не означають, що почуттів більше немає, і рідко залишаються таємницею для другої сторони: представники цих знаків Зодіаку не вміють дотримуватися конспірацію.

Гороскоп сумісності Стрільців і Овнів в роботі та бізнесі
Ці ініціативні, рішучі, творчі, сильні люди здатні стати не просто колегами, а справжніми соратниками, готовими віддавати себе повністю заради вирішення загальної задачі. Взаєморозуміння між ними забезпечено, хоча не виключена конкуренція і часті запеклі дискусії. Висувати ідеї і планувати дії напевно буде Овен, Стрілець ж, як людина, якому простіше адаптуватися до мінливої ситуації, візьме на себе контроль над процесом. Слабкою стороною такого тандему є те, що обидва партнера або співробітника можуть занадто захопитися і полинути думками далеко від дійсності. Добре, якщо поруч виявиться колега або порадник, який буде вчасно їх пригальмовувати і приземляти.

Пара Стрілець – Овен: сумісність у дружбі
Ці симпатизують один одному люди можуть бути добрими друзями, якщо не все життя, то дуже довгий час. Заодно вони нерідко стають і діловими партнерами. Навіть якщо спочатку у них не було ніяких задумів щодо розробки спільних проектів, рано чи пізно вони найчастіше приходять до цієї думки. Також їх може об’єднувати і любов до активного відпочинку, в цьому плані у них проглядається практично ідеальна сумісність. Стрілець з Овном знайдуть один одного в турпоході, фітнес-клубі, спортзалі, причому взаєморозуміння між ними може бути навіть більш глибоким, ніж зі своїми другими половинками. До речі, часто ці відкриті, комунікабельні і дружньо налаштовані люди дружать сім’ями. Втім, як попереджає гороскоп сумісності, між різностатевими друзями в якийсь момент може спалахнути небезпечна іскра, перетворивши їх у потенційних коханців.