Овен і Риби сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі.

Овен Гороскоп сумісності Риби в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.
Сумісність знаків Зодіаку Овен – Риби
Сумісність представників знаків Зодіаку Овен і Риби знаходиться під дуже великим питанням: ці люди не просто не схожі вдачею, світосприйняттям і своїм життєвим укладом, але буквально є антиподами один одного. Пасивне ставлення до життя Риб ніколи не знайде розуміння у Овна, ті ж будуть вважати його активність зайвої і дратівливою. Дати шанс на зближення і пристосування один до одного здатний хіба що який-небудь спільний проект, захопленість спільною справою. З цієї пари може вийти досить щаслива сім’я, але тільки в тому випадку, якщо обидві сторони цього дуже сильно захочуть та будуть готові заради цього йти на певні жертви.

Овен і Риби – сумісність в любові і шлюбі
Сумісність Сумісність Овна Овен чоловік – Риби жінка Сумісність Риби
Любовні стосунки цієї парочки чимось нагадують хворобливу залежність: завдаючи взаємні страждання, вони часом не можуть існувати один без одного. На початковому етапі їх пов’язує сильне фізичне тяжіння, ці двоє – чоловік-Овен, жінка-Риби – не встигають озирнутися, як опиняються в одному ліжку. Але, якщо спочатку їх побачення романтичні та пристрасні, то потім стають очевидними суперечності в їх натурі. Настає наступний етап відносин – з частими і бурхливими сварками, громим з’ясуванням відносин. Не раз вони розлучаються, всякий раз думаючи, що це назавжди.
Їм дуже складно розвивати відносини, тому що в будь-якій виявленій одним з партнерів ініціативи другого ввижається прагнення домінувати і пригнічувати. Овен з Рибами не здатні вести конструктивний діалог, зате завжди готові обговорити особисті проблеми зі своїми знайомими. Крім того, схильність до показного драматизмом, акторській грі у відносинах призводить до того, що партнери влаштовують сцени спеціально – щоб відволіктися і розважитися. Реальність і гра утворюють такий клубок, розплутати який не в змозі ніхто.
Якщо ж події розвиваються за більш оптимістичним сценарієм, то пара еволюціонує, прагнучи до взаєморозуміння. Але навіть у цьому випадку чоловікові-Овну складно достукатися до жінки-Риб і він підозрює її в холодності. Жінка, у свою чергу, довго збирає образи. Рибам в такому союзі необхідно дозволити собі бути більш відкритими і емоційними, не мучити чоловіка-Овна дріб’язковими причіпками і частіше хвалити, а якщо і критикувати, то виключно конструктивно. Овнам ж рекомендується не намагатися підганяти Риб під власний темп життя, а направити свою енергію в інше русло, наприклад, на общесемейное справу.
Сумісність Сумісність Риби Риби чоловік – Овен жінка Сумісність Овна
Подібне поєднання можна зустріти не так вже й рідко, але поширеність не робить його щасливим. Люди, які близькі цій парі, бачачи, наскільки непростою їх спільне життя, часто не можуть збагнути, навіщо ці люди разом. У більшості випадків фундаментом для стосунків пари чоловік-Риби – жінка-Овен стає якась взаємна діяльність, а часом і деякого роду фанатизм, до якого частенько схильні обидва цих знака Зодіаку.
Ролі в цій дивній парі можуть розподілятися по-різному. Партнери можуть грати в боязку овечку і безжальну акулу або, навпаки, перед нами постають ніжний, сентиментальний чоловік і впертий баран в жіночому вигляді. У будь-якому випадку про рівність в цьому союзі говорити не доводиться.
Найчастіше саме Риби-чоловік, як стверджує гороскоп, виявляється більш слабким. Йому притаманні доброта, спокій, він ніяково почуває себе в незнайомому суспільстві, завжди намагається уникнути конфлікту з другою половиною, але, якщо його допекти, він несподівано може стати агресивним. Саме так він буде оборонятися від жінки-Овна, коли вона почне вчити супутника-Риби життя і підштовхувати до більшої активності.
Їх взаємні претензії можуть і не перетікати у відкриті конфлікти, але завжди будуть створювати напруженість. Овен не повинна бачити у своєму супутнику слабкого, м’якотілого людини, їй варто акцентувати увагу на його позитивних якостях, які здатні зробити їх відносини більш м’якими і емоційно стабільними. Нерідко в подібному союзі більше все ж страждає жінка, всі прояви любові і турботи якої зустрічаються холодно і байдуже.
І все ж навіть у такої пари є шанси на щасливе життя, якщо обидва затурбуються духовним, інтелектуальним зростанням і взаєморозумінням; їм можна і потрібно ставити перед собою загальні цілі, співпрацювати на грунті професійних інтересів і творчих шукань.

Риби і Овен – сумісність в сексі
Темпераменти таких партнерів утворюють контрастне поєднання – саме це є основою їх взаємного фізичного інтересу. Єдине, що їх об’єднує – це чуттєвість, превалювання почуттів над розумом. Риби займають пасивну позицію, але їх багатюща уява здатна вивести відносини на новий рівень і, в поєднанні з активністю і незакомплексованностью Овна, привести до вельми химерним, якщо не сказати спотвореним, болючим форм статевих контактів, наприклад, садомазохізму. У такому союзі отримує можливість повністю реалізувати свої сексуальні фантазії Овен: Риби в ліжку дозволяють домінувати над собою, і партнери знаходять у цьому особливе, часом нездорове задоволення.

Гороскоп сумісності Риб і Овнів в роботі та бізнесі
Від співпраці цих двох людей мало користі: у них дуже різні ділові якості, вони по-різному ставляться до праці, діють у різних стилях і працюють з різною швидкістю. Риби не забудуть, при наявності такої можливості, перекласти частину своєї роботи на Барана. Той дратується з-за такої пасивності, але в цілому йому імпонує те, що Риби не роблять спроб оскаржити його першість, більше того – періодично грають роль жилетки, допомагаючи йому позбуватися від скупчився напруги, а також не дають вигоріти емоційно. Чисто по-людськи Риби з Овном можуть відчувати взаємну симпатію, але вона не створить підґрунтя для плідної співпраці.

Пара Риби – Овен: сумісність у дружбі
У них дуже мало спільного, щоб між ними могла зав’язатися дружба. Риби хочуть бачити в якості приятелів таких же мрійливих, чуттєвих людей, тонко розуміють мистецтво, які люблять спокійний відпочинок. Дозвілля Овна незмінно активний, він не знайде спільних інтересів і тем для бесіди з Рибами. Навіть якщо вони зблизяться, то взаємне розчарування змусить їх швидко розійтися. Але, якщо дружні стосунки зав’язалися давним-давно або Риби з Овном опинилися разом з волі випадку, перші завжди можуть розраховувати на практичну допомогу, а другий – на душевне тепло. Нерідко між чоловіком і жінкою зав’язується любовний роман, сумні перспективи якого описані вище.