Овен і Лев сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі.

Овен Гороскоп сумісності – Лев в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Овен – Лев
Сумісність Овна та Лева може бути прекрасною при умові, що енергійність і життєвий натиск обох партнерів не спровокує розпаду цього, без сумніву, цікавого союзу. Обом властиві владність, самовпевненість, між ними постійно йде боротьба за лідерські позиції, але вони схожі і багато в чому іншому, завдяки чому розуміють один одного з півслова.

Овен і Лев – сумісність в любові і шлюбі
Сумісність Сумісність Овна Овен чоловік – Лев жінка Сумісність Лева
Чоловік-Овен і жінка-Лев – пара, яка багатьом представляється ідеальною, але насправді далеко не просто все складається між цими людьми. Обидва – сильні, вольові, харизматичні особистості, і обидва страждають, коли їх інтереси вступають у взаємну суперечність чи бувають обмежені. У той же час, між ними можлива повна гармонія, і вони дійсно здатні стати одне для одного відмінним доповненням. Перспектива відносин буде визначатися ступенем зацікавленості кожного партнера в їх розвитку.
Чоловік-Овен цікавий для своєї коханої Левиці полум’яністю натури, яскраво вираженою індивідуальністю, непередбачуваністю. У свою чергу, жінка-Лев робить ці відносини більш організованими і чіткими, вміє делікатно розрядити напружену ситуацію. Між ними складається особливе взаєморозуміння, фундамент якого – постійне прагнення до вдосконалення себе і свого життя, творчий підхід до власного союзу.
Починаючи з моменту знайомства, ця пара живе пристрасної, повної емоцій життям, бурхливі сварки в ній неминучі, але вони схожі на грозу в літній день, відразу після якої може як ні в чому не бувало світити сонце. Але чоловік-Овен з жінкою-Лев можуть зіпсувати стосунки до незворотної стадії з-за звички втягувати у свої конфлікти інших людей, які лише підливають олії у вогонь.
Головний внутрішній противник їх щастя в особистому житті – це амбіції, неготовність визнавати свої помилки. Партнери, особливо чоловік, повинні залишати один одному право на індивідуальність, можливість залишатися самим собою. Реалізовувати прагнення до лідерства потрібно, звертаючи енергію не на завоювання місця під сонцем у власній сім’ї, а, приміром, на загальне творчість чи бізнес.

Сумісність Сумісність Лева Лев чоловік – Овен жінка Сумісність Овна
З точки зору астрології, це один з найкращих спілок у всьому Зодіаку. Якщо чоловік-Лев і здатний когось почути, то цією людиною буде жінка-Овен. Це помітна, яскрава, динамічна пара двох цілісних, сильних, обдарованих, творчих особистостей, любов яких здатна встояти практично перед усіма напастями і життєвими бурями.
Головну небезпеку представляє небажання стримувати власні амбіції, а також працювати над внутрішніми протиріччями. Обидва партнера сильні, але більш енергійна жінка, і саме їй найчастіше випадає роль рушійної сили цих відносин. Дама-Овен приділяє коханому багато уваги, возиться з ним, чомусь учить, за що-то хвалить, за що критикує, причому робить це так, що навіть самолюбний Лев не вважає почуття власної гідності ущемленим. Він зі спокійною душею дозволяє собою керувати, бачачи силу і мудрість своєї домашньої наставниці.
Лев-чоловік з жінкою-Овном можуть бути прекрасними акторами, але не стануть зловживати цією здатністю в сім’ї, діючи психологічно тонко. Овну вдається домогтися потрібного їй рішення, а її чоловік буде вважати його винятково своїм, навіть не замислюючись про те, що його до цього вміло підвели.
Величезне значення для сумісності жінки-Овна з чоловіком-Левом в сім’ї відіграє розподіл ролей. Першому дуже імпонує роль ватажка клану, і він цілком здатний впоратися з нею, оскільки це авторитетний, респектабельний чоловік з хорошими організаторськими здібностями. Саме Лев буде грати на публіку, а амплуа жінки-Овна – віртуозно йому підігрувати, насправді будучи тієї шиєю, яка крутить головою.
Для цієї пари гармонійно підходить модель спільного життя “наставник-учень”, де в ролі першого буде виступати Овен. Такий ексцентричний і свавільний підопічний, як чоловік-Лев, що готовий на диво спокійно слухати її порад.

Лев і Овен – сумісність в сексі
На відміну від багатьох інших знаків Зодіаку Овен з Левом не відчувають необхідності в романтичній фарбуванні інтимних відносин навіть в самому початку їх існування: так дає про себе знати їх приналежність до стихії Вогню. Фізичний потяг у цій чудовій парі посилюється їх внутрішнім емоційним горінням, взаємної енергетичним підживленням. За рахунок активності сексуальних контактів природним чином вихлюпується і їх можлива природна агресивність, що дозволяє знизити загострення пристрастей в інших сферах спілкування. Гороскоп підказує, що для цієї пари дошлюбний секс дає непоганий прогноз майбутньої сімейної сумісності. Якщо повне задоволення близькістю відсутня, це може бути ознакою, що і поза ліжку пара буде стикатися з чималими труднощами.

Гороскоп сумісності Львів і Овнів в роботі та бізнесі
Настільки ідеально підходять один одному союзників, як Лев з Овном, потрібно ще пошукати. Обоє мислять масштабними категоріями і мають достатньо енергії, сміливості і ділових здібностей, щоб втілити всі свої задуми в життя. Лев повністю розуміє і підтримує прагнення до самореалізації Овна в діловій сфері. Ким би вони не були, діловими партнерами чи колегами, вони можуть не побоюватися конкурентів і ні в кого більше не потребують для досягнення спільних цілей. У своїх успіхах вони можуть просунутися так далеко вперед, що їх ще не скоро наздоженуть інші.

Пара Лев – Овен: сумісність у дружбі
Овни з Левами часто зав’язують дружні стосунки на ґрунті спільних занять в спортивних та туристичних спільнотах, що не дивно: це активні люди з дуже схожим ритмом життя і масою точок дотику. У них складеться справжня дружба, головне – щоб вони не почали занадто енергійно змагатися за першість між собою. На тлі спільності світогляду і схожих темпераментів дружні відносини різностатевих представників знаків можуть перерости в любовні.