Важливо

Овен і Козеріг сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі.

Овен Гороскоп сумісності – Козеріг в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.
Сумісність знаків Зодіаку Овен – Козеріг
Сумісність у зодіакальній парі Козеріг і Овен спочатку не дуже висока: аж надто ці люди відрізняються за своїм світосприйняттям, характером і темпераментом. Однак на практиці все не так однозначно. Представники цих знаків можуть виявитися разом з розрахунком, кожен для одержання своєї вигоди від другої половини. А іноді їх протилежності дійсно притягуються і стають доповненням один для одного, особливо коли перед ними стоять загальні цілі. Овен зробить життя Козерога більш різноплановою та цікавою, а той час від часу буде пригальмовувати свого стрімко біжить по життю партнера, що піде йому тільки на користь.

Овен і Козеріг – сумісність в любові і шлюбі
Сумісність Сумісність Овна Овен чоловік – Козеріг жінка Сумісність Козерога
Чоловік-Овен дуже привабливий в очах жінки знака Зодіаку Козеріг, бачить в ньому дуже сексуального авантюриста. Чоловікові сподобається в супутниці її цілеспрямованість, самовладання, уміння контролювати себе. Вона представляється йому таємницею, яку цікаво розгадувати.
Однак, після початкового періоду близького спілкування чоловік-Овен зрозуміє, що Козеріг сексуальна меншою мірою, ніж це йому уявлялося. Надалі її раціональний підхід до всього може стати підставою для сумнівів у подальших стосунках. Тим часом в душі його супутниці починає вирувати справжній ураган внаслідок виняткової ревнощів. Примітно, що у своїй ревнощів ця жінка буває набагато темпераментней, ніж в інших проявах. Козеріг буде неприємно здивована екстравагантною поведінкою партнера-Овна; їй дуже не сподобається те, що він чим далі, тим більше стає недбалий у справах і промовах.
Пара чоловік-Овен – жінка-Козеріг нерідко руйнується із-за того, що партнери так і не навчилися довіряти один одному або їм стало просто нудно разом. Для жінки-Козерога емоційна сторона стосунків не настільки важлива, скільки загальні цілі з партнером, зате Овен не може довго протягнути без яскравих емоцій, сюрпризів, інтелектуальних ігор та інших сильних вражень.
Хорошим фундаментом для міцності союзу є високий рівень матеріальної забезпеченості. Якщо партнери захочуть бути разом, їм необхідно відразу ж стати на шлях взаємних поступок. Жінка-Козеріг не повинна бути холодна зовні, в іншому випадку чоловік-Овен вважатиме це байдужістю і стане шукати розради у жінок з більш гарячим темпераментом.

Сумісність Сумісність Козерога Козеріг чоловік – Овен жінка Сумісність Овна
У такому союзі нечасто можна спостерігати яскраву пристрасть або справжню, глибоку любов партнерів один до одного. Спільне життя цих людей багата на конфлікти, звинувачення, докори і ревнощі. Однак Козеріг зуміє витягти для себе спілкування з такою партнеркою деяку вигоду, оскільки вона здатна стати для нього стимулом до руху вперед і, як наслідок, непоганий життєвою опорою.
Чоловіка знака Зодіаку Козеріг вирізняє ввічливість, незмінна підтягнутість, елегантність. Навіть перед близькими людьми він не розкривається повністю; протягом довгих років, якщо не все життя, дотримується одних і тих же поглядів і укладу, досить егоцентрична. Подруга-Овен, на противагу йому, прагне до активного спілкування, знаходиться в постійному русі. Вона теж не позбавлена егоцентризму, але дещо іншої природи: ця жінка любить привертати до себе увагу, не помічаючи інших, особливо тоді, коли поглинена чергової масштабної задумкою. Овни нерідко роблять масу помилок із-за того, що спочатку щось роблять і лише потім осмислюють. Вони відкидають чужу допомогу і поради, але багато промахи були б благополучно попереджені, якщо б поруч опинився впливовий і мудра людина. Чоловік-Козеріг цілком годиться на роль такого супутника життя, але Овен часто припускається помилки, ігноруючи його думку, оскільки вважає себе більш сильною особистістю, ніж він.
Вже на початку спільного життя партнер-Козеріг зробить спробу приборкати Овна і впорядкувати її життя, але вона цього не потерпить. Овен може бачити в непритомного чоловіка закомплексованого егоїста, педанта і скнару. І все це позбавляє її можливості отримати допомогу мудрого порадника, завдяки якому її життя могла б стати набагато успішніше.
Козеріг здатний принести супутниці-Овну удачу, якщо вона візьме на себе роль берегині домашнього вогнища, стане уособленням жіночого початку. Успіх спільного співіснування пари чоловік-Козеріг – жінка-Овен грунтується на суворому розподілі ролей і відсутності внутрішньої боротьби. Козеріг завжди прагне до досягнення особистого успіху, така ж мета стоїть і перед його супутницею, тому взаємний інтерес до справ і успіхам один одного повинен сприйматися обома не в штики, а з великою вдячністю.

Козеріг і Овен – сумісність в сексі
У цієї пари складаються вельми специфічні інтимні відносини, які можуть бути більш успішними, ніж інші сторони спільного проживання в межах шлюбу. Овен із задоволенням зробить для себе відкриття, що Козеріг більш темпераментен, ніж здається з вигляду, і зв’язок з ним по-своєму гарна. Якщо Козеріг дозволить собі розслабитися, відносини будуть поступово поліпшуватися, тим більше що в міру наближення до зрілості представники цього знака набувають особливу привабливість. Овен з Козерогом не вимагають один від одного підвищеної уваги, гарячих зізнань і підтвердження власної значимості, вони довгі роки готові бути чудовими і пристрасними коханцями, яким немає потреби жити разом постійно. Між людьми цих знаків часто виникають позашлюбні зв’язки або службові романи.

Гороскоп сумісності Козерогів і Овнів в роботі та бізнесі
Поєднання Козерогів з Овнами вельми перспективно з точки зору ділового життя. Обом притаманний серйозний підхід до справи, шанобливе ставлення до стилю роботи один одного, вони завжди ставлять перед собою масштабні цілі і не намагаються уникнути відповідальності. Там, де Козеріг буде надмірно перестраховуватися, на допомогу прийде рішучість Овна. Натомість перший допоможе якісно виконати роботу, яку його нетерплячий партнер не в силах довести до кінця. Головне – щоб вони не робили спроб взаємного тиску. Щоб діяльність була плідною, Козеріг з Овном повинні працювати у сфері, де не ставиться в главу кута дисциплінованість і субординація, або ж Овен повинен дозволити Козерогові встановити над собою контроль, що представникам цього знаку Зодіаку дається з величезними труднощами. Якщо вони є діловими партнерами, то успішно підлаштуватися один під одного їм допоможе усвідомлення взаємної вигоди.

Пара Козеріг – Овен: сумісність у дружбі
Дружні відносини будуть базуватися на тому, що їх емоційна складова не є предметом особливої турботи для обох. Овен, хоча і є щирим, відкритим, може в силу егоїстичності не надавати великого значення душевних переживань близьких людей. У Козерога ж в цілому немає потреби в милій балачках з друзями і подругами, бесіди по душах. У них напевно знайдуться спільні інтереси, вони стануть добрими помічниками один для одного, а різностатеві друзі по закінченні деякого часу можуть навіть одружитися.

One Comment

  1. Євік

    26/05/2019 at 12:17

    Пі%ож і про%ія пі%ри ї%ні

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.