Овен, гороскоп покупок. Шопінг знаку Зодіаку Овен.

Гороскоп покупок Овна

Овен і шопінг

У кожному Овні, якщо він відноситься до типових представників свого знака Зодіаку, обов’язково є щось дитяче, безпосереднє. Тому для нього шопінг – це своєрідна гра, веселе захоплення. У ньому відсутня яка б то ні було планування, він не знає, що таке економічна стратегія, все підпорядковано раптовим імпульсів і бажань. Овен ніколи не пройде байдуже повз яскравої вивіски, він дуже ласий на рекламу в будь-якому її вигляді.
Привабливі вивіски і ваблять вогні торгової реклами – цього достатньо, щоб Овен змінив планований маршрут і заскочив в магазин. При цьому він ще хвилину тому навіть не думав про покупках. Людини знаку Зодіаку Овен не збентежить і те, що продукція в даній торговій точці ні на йоту не відповідає його способу життя і захопленням. Він знайде, що купити, наприклад, у мисливському або рибальському магазині, навіть якщо жодного разу в житті не йшов куди-небудь з вудкою або рушницею напереваги. Жінки цього знака мають схильність до яскравої, екстравагантного одягу, чоловіки – до дорогої побутової техніки та аксесуарів, оскільки Овнам дуже лестить, коли вони привертають до себе увагу, вони завжди не проти похвалитись своїм новим придбанням.

Овен в магазині

Швидко і рішуче простудіювавши вміст магазинних полиць, Овен, нарешті, натикається поглядом на щось, що привертає його увагу. Він може провести перед сподобалася річчю досить довгий час, причому не стане прислухатися до продавця-консультанта, якщо той почне робити марні спроби щось розповісти про цей товар. Якщо той відноситься до категорії сучасних, супермодних і престижних, то напевно буде придбано. Покупка може бути зроблена без примірки, або навпаки – одяг може бути надіта відразу. Овен запросто в ній же і піде з магазину, але вже по прибутті додому його починають мучити сумніви в доцільності придбання цієї речі. Занепокоєння наростає, коли на його шляху вже буквально через пару днів з’являється дуже схожа річ, але істотно дешевше і краще. Але довго Овен не засмучується. Не виправдала надій покупку він знайде, кому подарувати, а якщо вирішить, що вона все-таки ще зможе стати в нагоді, то відправить її куди-небудь в комору, до таких же “друзів по нещастю”, купленим зопалу.

Поради шопінг-гороскопу

Перед тим, як щось купити, не полінуйтеся пройтися по магазинах з аналогічними товарами, не поспішайте визначитися з вибором, щоб потім не розчаровуватися, зрозумівши, що річ могла бути куплена істотно дешевше або зовсім була не потрібна.
Складайте список майбутніх покупок, не ходіть по торговим точкам просто так, заради задоволення, особливо в той час, коли ваше фінансове становище аж ніяк неблискуче.
Беріть з собою в магазин більш практичних і врівноважених приятелів.