Овен, гороскоп подорожей і поїздок. Знаки Зодіаку.

Гороскоп Овна подорожей

Овен: мотиви подорожі, дорога

Мандрівний Овен сповнений надій на отримання нових знань, досвіду, прилучення до культури інших народів. Крім того, він очікує, що з толком витратить енергію, приємно втомиться. Ще до від’їзду його буде піднесеним настрій, оскільки він обожнює будь-яку новизну. Але варто йому провести в дорозі яких-небудь півгодини, як непосида-Овен занудьгує, і йому не допоможуть ні їжа, ні прихоплені журнали або книги. А якщо поруч виявляться пасивні, а то й сплять сусіди, він і зовсім зануриться в зневіру.
На місці він досить прискіпливо ставитиметься до облаштування готельного номера. З нього станеться влаштувати з цього приводу скандал на ресепшн, а якщо він не знає мови, це не зупинить, а лише ще більше надасть завзяття. При цьому залишається незрозумілим, для чого він так домагається комфортних умов проживання, якщо в номері його буде практично не застати. Найкраща амуніція для відправляється в подорож Овна – сокира, ніж, сірники і шолом, що захищає голову, наприклад, мотоциклетний.

Проведення часу Овна на новому місці

Людина цього знаку Зодіаку може визначитися з маршрутом в самий останній момент, і це додає подорожі ще більший відтінок авантюрності. Він готовий опинитися в незнайомому місці, спонукуваний дослідницьким інтересом, не побоїться йти куди-небудь один, а то і вплутатися в пригоду. Часто Баранів можна помітити серед завзятих учасників різних екскурсій. Але якщо офіційні маршрути їх не задовольнять, вони самі вирушать до місця, далекі від освоєних масовим туризмом стежок.
Проведення часу Овна в поїздці обов’язково має бути активним, якщо він не отримає хорошу фізичну навантаження, то вважатиме подорож бездарним. Всі заходи, так чи інакше пов’язані з переслідуванням і високими швидкостями, наприклад, сафарі або автомобільні турпоходи по складних маршрутах, що для нього є особливо привабливими. Але періодично Овен перетворюється в спокійного споглядальника. Тоді він приєднується до ігор дитячої компанії, довго блукає в ботанічному саду або іншому спокійному місці, відновлюючи рівновагу в душі і тілі. Подорож Овна неможливо уявити без активного відвідування магазинів. Ця людина постарається знайти оригінальні штучки, при цьому не буде економити, купуючи дорогі сувеніри: перспектива порадувати дорогих людей переважує ризик залишитися в чужих краях без грошей.

Овен в компанії

Опинившись в подорожі, Овен, вперше для себе і для інших, може відчути, що він є природженим лідером. Саме він вкаже групі, куди піти, де влаштуватися на нічліг і знайти їстівне. Але подорожні можуть втомитися від ходіння складними маршрутами і вислуховування безперервних оповідань Овна-ватажка про все на світі, а також від його повчань. Часто він стає своєрідним масовиком-витівником, розважаючи довірилися йому попутників походом по місцях розваг, барах і магазинах. Він із задоволенням бере участь у застіллях – це його стихія. При цьому представник цього зодіакального знака обов’язково виділить себе яскравим вбранням і оригінальним тостом, а ще напевно запам’ятається присутнім відсутністю почуття міри. Зазвичай він багато їсть, чи багато п’є, і в другому випадку компаньйонам доводиться докласти чимало зусиль по замиренню розбушувався Овна і приведення його вранці в порядок.

Куди відправитися: поради гороскопу подорожей

Для подорожей людям знаку Зодіаку Овен дуже підходять країни, де панує теплий клімат. Їм напевно буде дуже комфортно у державах арабського світу, наприклад, Саудівській Аравії, Марокко, Єгипті. Як би ні був дружний представник цього вогняного знаку з сонцем, йому необхідно захищати від його палючих променів голову, в іншому випадку подорож може закінчитися плачевно.
Овни терпіти не можуть нудьги, тому в цілому ряді європейських держав, наприклад, Фінляндії, Бельгії і т.п. він не знайде, чим зайнятися. Європейською країною, в якій він може відчути себе в своїй тарілці, є Німеччина – така ж енергійна, працьовита, самовпевнена, а іноді і груба, як люди цього знака. Овнам, що їдуть туди на відпочинок, обов’язково доведеться взяти участь у якихось активних розвагах, наприклад, у фестивалях, хоча заздалегідь це могло і не планувати.