Організація весілля

Організація весілля

У щасливою і люблячої пари неминуче виникає той довгоочікуваний день, коли вони вирішують зареєструвати свої відносини. Але, щоб цей знаменний свято запам’яталося на все життя тільки з кращої сторони, крім романтики і любові потрібна ще і хороша організація весілля.

З чого починається організація весілля

В першу чергу молоді люди повинні визначитися, чи вони будуть вінчатися в церкві або просто узаконять свої стосунки в Рагсі. Якщо вони вирішать, що вінчання їм необхідно, то важливо розуміти, що цей обряд вимагає значної підготовки. Першим ділом закохані повинні звернутися до священика, який призначить їм день для сповіді. Перед сповіддю необхідно причаститися з допомогою посту і молитви. Зовсім не обов’язково організовувати громадський і церковний шлюб в один день. Наприклад, вінчатися можна на кілька днів або навіть тиждень раніше, головне, щоб молоді люди відповідально поставилися до цієї події.

Вибираючи дату свого весілля, необхідно враховувати, що період з квітня по жовтень найпопулярніший для весільних урочистостей. Як правило, заява подається за кілька місяців до реєстрації.

Далі, слід продумати кількість запрошених. Всім молодятам хотілося б бачити на своєму весіллі найближчих родичів і друзів. Оскільки від кількості гостей залежить вибір ресторану, з цим потрібно визначитися заздалегідь.

Можна сказати, що організація весілля починається з запрошення. Як тільки список гостей буде створено, необхідно сповістити гостей про радісну подію. Як правило, загальне враження про весілля складається саме за запрошеннями листівкам. Як варіант, можна замовити в друкарні роздруківку власної фотографії, на якій буде написано текст запрошення.

Весільна організація – вибір бенкетного залу

Щоб нормально і спокійно вибрати бенкетний зал, необхідно займатися цим питанням приблизно за півроку до весілля, оскільки в розпал сезону це може стати справжньою проблемою. Краще всього вибирати ресторан або кафе вже отрекомендованным закладам, адже далеко не всі з них можуть похвалитися хорошою кухнею.

Але, крім кухні, необхідно враховувати ще і розміри банкетного залу. Зали деяких ресторанів або кафетеріїв просто не пристосовані до проведення масових вечорів. Щоб не зіпсувати собі свято поганою акустикою і маленькою танцювальним майданчиком, краще заздалегідь переконатися в можливостях закладу. Якщо в обраному об’єкті вже не раз проводилися весілля або банкети, значить, несподіванок бути не повинно.

Як правило, великі ресторани пропонують мінімальну меню, яке доповнюється відповідно з вимогою молодих. Організація весілля багато в чому залежить від гарного меню. Краще всього, коли молодята заздалегідь знають про приблизних кулінарні вподобання гостей. Крім того, у кожного гостя повинна бути на вибір кілька страв, оскільки може виявитися, що хтось віддає перевагу вегетаріанства, а оскільки його вимоги не були враховані, святковий день запам’ятається цій людині почуттям голоду.

Організація весілля – вибір вбрання

Кожна дівчина з дитинства представляє свою весільну сукню, але, як тільки справа доходить до його вибору, все виявляється не так райдужно, як у мріях. По-перше, вибираючи сукню, необхідно враховувати загальну стилістику весілля. По-друге, вінчальний наряд повинен не тільки подобатися, але і вигідно підкреслювати фігуру, при цьому залишаючись зручним. Ці ж параметри відносяться і до вибору весільних туфель, в яких доведеться проходити весь день.

Що стосується жениха, то його вбрання вибирається у відповідності з сукнею. В гардеробі у молодих обов’язково повинна бути кольорова і стильова гармонія в деталях.

Організація весілля – вибір розважальної частини

Будь-яке весілля це саме по собі щаслива подія, але, якщо святковий вечір пустити на самоплив, то він перетворитися у звичайну вечірку. Хороша організація весілля багато в чому залежить від досвіду і умінь тамади. Краще всього, якщо вибір ведучого або провідної відштовхується від отриманих рекомендацій. Багато провідні працюють в тандемі з музикантами, без яких не обійдеться жодне весільне торжество. Однак, щоб зробити свято молодят незабутнім, тамада і музиканти повинні знати їх уподобання та бажання. Тому, варто заздалегідь обміркувати всі деталі, і вже потім йти на зустріч з ведучим заходу.