Важливо

Об’ємні стрижки: популярні моделі. Укладання об’ємної стрижки

Сучасні дівчата і жінки останнім часом все частіше звертають увагу на об’ємні стрижки. І це не дивно, адже за допомогу подібної стрижки можна отримати неймовірно стильний і сучасний образ.

Кому підходять об’ємні стрижки

Фахівці рекомендують такі стрижки тим, хто володіє невеликими рисами обличчя, а саме – жінкам з вузьким або тонким волоссю. Одна з переваг об’ємних стрижок полягає в тому, що вони вимагають мінімального догляду – для красивого вигляду достатньо просто добре розчесати волосся після миття або заколоти їх красивою шпилькою. Це не тільки значно економить час вранці, але і зберігає оптимальне здоров’я волосся, оскільки немає необхідності використовувати засоби для швидкого укладання волосся.

Варіанти об’ємних стрижок

При середній довжині волосся об’єму можна досягти за допомогою состригания пасм волосся на різній довжині драбинкою. Даний прийом додасть візуальний об’єм волоссю.

найголовнішим і поширеним варіантом об’ємної стрижки є боб безпосередньо в класичному виконанні. Сьогодні існує безліч варіацій даного виду стрижки і в залежності від уподобань можна зробити боб самої різної найбільш підходящої довжини, прикрашати його модного асиметрією, випрямляти або ж подвивать локони. Якщо волосся злегка в’ються, то в такому випадку стрижка боб є максимально підходящим варіантом, який зможе зробити необхідний обсяг практично на кожних волоссі. Однак для того, щоб зробити волосся ще більш об’ємними, можна зробити легку укладку. Така укладка дуже проста на практиці: волосся сушаться тільки за допомогою фена та спеціальної щітки, а після даної процедури їх необхідно трохи наїжачити і побризкати лаком для волосся.

Об’ємні стрижки можуть також мати іншу варіацію – паж. Дана стрижка з’явилася досить давно і не втрачає своєї звичної популярності навіть сьогодні. Найбільш красиво вона виглядає на прямих волоссі. Що стосується довжини, то паж відмінно підходить як для довгих, так і обов’язково для середніх волосся. Можна також застосовувати косу чубок або рвані кінчики, що буде виглядати дуже стильно.

Волосся середньої довжини можна легко забезпечити об’ємом за допомогою кругової стрижки. Мало кому відомо, що для збільшення об’єму волосся в даному варіанті стрижки можна злегка освітлити їх кінчики. Укладати таку стрижку можна також за допомогою кругової щітки.

Не меншою популярністю сьогодні користуються стрижки, характеризуються, як “бахромистые” або “асиметричну.

Як укласти об’ємну стрижку

Часто любительки об’ємних стрижок мають досить тонкі волосся, які вимагають деякої укладання. Багато роблять велику помилку, суша волосся не щадним гарячим повітрям фена – тоді вони швидко втрачають об’єм і привабливий вигляд. Краще, якщо повітря буде лише злегка теплим.

Для того, щоб дещо спростити процес укладання середніх волосся феном, можна використовувати спеціальну насадку безпосередньо для фена під назвою дифузор.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *