Важливо

Нові стрижки: сучасні тенденції в перукарському мистецтві

Як швидко змінити і себе, і частину свого життя? Допоможуть нові стрижки! Вони здатні як непомітно додати вам шарму чи жіночності, так і кардинально змінити вашу зовнішність. В разі незадоволення, ви можете просто перестричься. Ну, а якщо новий образ все одно не буде вас влаштовувати, вам буде нескладно повернутися до старого, адже волосся відростає так швидко!

Нові стрижки: тенденції століття

У наш час стрижка – це вже далеко не рівняння кінчиків або створення плавної лінії. Різні технології фарбування, нові техніки стрижок і укладок, модні тенденції та авторська «рука» іменитих стилістів – ось що таке перукарське мистецтво 21 століття.

Жіночі стрижки часто поєднуються з брондированием, колорированием, тонуванням, а також забарвленням. Беруться до уваги як текстура волосся, так і їх відтінок. Так, наприклад, знайоме каре тепер доповнюється фарбуванням (часто – лише кілька прядок), причому в хід йдуть і досить насичені кольори, помітно відрізняються від натуральних.

Нові стрижки з видовженими пасмами

Крім цього, нова стрижка може запропонувати вам подовжену пасмо на потилиці – це надає вигляду якоїсь загадковості. Також з моди не виходить недбала укладання, так що кілька пасм можна буде спеціально зробити трохи довше інших. Модно носити коротку стрижку з розпатланим, скуйовдженим волоссям. Вона молодить, надає образу кокетства і творчої нотки.

Роблячи вам нову стрижку, перукар може запропонувати каре.

Носять зараз і стрижку начіс, створює додатковий об’єм.

Нові стрижки в стилі ретро

Дивно, але в новій моді чудово «відчувають» себе стрижки ретро. Так, такі стрижки – далеко не повседневны. Але для виходу в світ зачіска під стилягу підходить просто чудово. Навіть модні актриси або поп-діви віддають данину цьому стилю.

Класична черепашка, начісування, пучок в наші дні можуть виглядати досить свіжо. А якщо ви додасте в волосся трохи творчого безладу, наприклад, пучок зробите не по центру, а в іншому місці, то опинитеся на самому піку моди!

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *