Недовіра в стосунках

Недовіра в стосунках

Щоб два люблячих людини змогли повністю розуміти і цінувати один одного, їм необхідно викорінити будь-недовіра в стосунках. Іноді для цього достатньо однієї відвертої бесіди, але в деяких випадках недовіру до свого обранця може перерости в патологічні ревнощі.

Звідки береться недовіра в стосунках

Коли між парою прослизає будь-яку підозру, їх відносини вже не можна назвати довірчими. Деякі люди за своєю природою потребують в достатній особистому просторі. Щоб відчувати себе комфортно, їм потрібне особисте вільний час, можливість реалізовувати свої захоплення і спілкуватися з друзями. Іноді така потреба з боку партнера може бути розцінена як бажання приховати свої дії. Відповідно, народжується недовіра, яке згодом може стати причиною конфліктів і навіть розлучень. В основі будь-яких докорів і підозр завжди лежать внутрішні психологічні конфлікти людини.

  1. Невпевненість в собі. Будь невпевнена людина хоче завжди і у всьому володіти об’єктом своєї пристрасті. В глибині душі він боїться бути кинутою, тому проявляє агресію на будь-який прояв самостійності з боку свого партнера.
  2. Негативний минулий досвід. Будь-які зради і зради з боку коханої людини розвивають новий недовіра в стосунках з іншими людьми. Людині важко абстрагуватися від ситуації, будь-яку навіть саму незначну сварку він асоціює з минулим розвитком подій.
  3. Власна схильність до брехні і зрад. Як це ні дивно, здатні на зраду люди підозрюють в тому ж і своїх других половинок, незалежно від їх поведінки. Справа в тому, що людині властиво оцінювати інших по собі.

Як позбавиться від недовіри у відносинах

Довіра може виникнути між людьми лише на основі щирих розмов і вчинків. Дуже важливо, щоб в разі конфліктних ситуацій люди акцентували увагу на власних почуттях, а вміли вислухати іншого.

Крім того, пара повинна ділитися один з одним своїми бажаннями, ідеями та планами. Дуже добре, коли чоловіка і жінку крім любові пов’язують спільні інтереси і друзі. Якщо чоловік хоча б трохи знайомий з оточенням своєї обраниці, причин для недовіри стане набагато менше.