Важливо

Нарощування нігтів: види, способи, матеріали.

Гелеве нарощування нігтів

Нігті, отримані шляхом гелевого нарощування, мають красиву рівну форму і бездоганний вигляд. Це пов’язано з тим, що застосовувані гелі за своєю структурою максимально наближені до властивостей натурального нігтя.

Нарощування нігтів акрилом

Використовуючи акрил, можна швидко отримати міцні і красиві нігті. Деякі недоліки процедури акрилового нарощування перекриваються масою достоїнств,наприклад, можливістю моделювати форму нарощених нігтів і наносити на них всілякі малюнки.

нарощування нігтів біогелем

Нарощування нігтів біогелем: переваги

Біогель – самий сучасний і безпечний матеріал для нарощування нігтів. Він не тільки дозволяє отримати нігті правильної форми і розміру, але також чудово живить і зміцнює їх структуру натуральних нігтів.

Корекція нарощених нігтів

Нарощеним нігтям через якийсь час обов’язково потрібна корекція. Проведення цієї процедури вимагає дотримання певних правил.

Зняття нарощених нігтів

При погіршенні зовнішнього вигляду після нарощування, або для того, щоб дати відпочити своїм нігтям слід періодично вдаватися до процедури зняття нарощених нігтів. Це дуже відповідальна процедура, що вимагає обережного підходу.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *