Нарощування нігтів акрилом

Нарощування нігтів акрилом дозволяє за короткий час зробити міцні, красиві і доглянуті нігті, які чудово доповнять Ваш чарівний образ.

Акрил – міцний полімерний матеріал, що отримується при швидкому застиганні на повітрі суміші з пудри (порошку) і спеціальної рідини (каталізатора). Спочатку акрил широко використовувався в стоматології, але потім завдяки таким властивостям, як, пластичність, прозорість і міцність знайшов своє застосування при нарощуванні нігтів.

Існує два способи нарощування нігтів акрилом, різних за методом кріплення – на типсах і формах.

У першому випадку нарощування нігтів проводиться на тіпси – спеціальні заготовки з пластмаси, які повторюють форму нігтя і кріпляться за допомогою спеціального клейового складу до нігтя на 1/3 його довжини. Після цього ніготь обточується разом з типсом і йому надається необхідна клієнтом форма і довжина. Далі акрил рівномірно розподіляється по поверхні і після застигання типс-форма знімається, ніготь полірується і надається бажана форма його вільному краю. Далі нарощений ніготь можна покривати різними лаками або застосовувати інші дизайнерські рішення у відповідності з Вашими побажаннями.

Інший спосіб акрилового нарощування нігтів полягає у застосуванні форм – спеціальних пристосувань з паперу та інших матеріалів, які рухом від кінчика пальця накладаються на натуральний ніготь. Далі на форму і ніготь наноситься шар акрилу, який після застигання утворює штучний ніготь. Для отримання потрібної форми і розміру його спилюють і полірують.

Переваги нарощування нігтів акрилом:

1. Міцність (акрилові нігті більш стійкі до механічних пошкоджень і на 30% міцніше гелевих).

2. Еластичність і легкість моделювання форми нігтя (акрилу можна надати будь-яку форму).

3. Можливість створення неповторного дизайну нігтів (об’ємні малюнки, художній розпис, стрази та ін).

4. Використання при зміцнення нігтів (тонкий шар акрилу зміцнює нігті).

5. Збереження форми натурального нігтя при відростанні.

6. Можливість швидкого зняття (акрил легко розчиняється в ацетонсодержащем розчині).

До недоліків акрилового нарощування нігтів можна віднести різкий, їдкий запах при виробництві робіт і повітронепроникність акрилу. І якщо з запахом можна впоратися, використовуючи сучасний матеріал з пониженим вмістом токсинів, то в будь-якому випадку акрилові нігті через кожен місяць шкарпетки потрібно знімати, щоб дати подихати власним.

Роботи з нарощування нігтів акрилом вимагають дотримання суворої гігієни, техніки безпеки і добре провітрюваному приміщенні, тому їх краще проводити в умовах косметичного салону у досвідченого майстра.

Протипоказаннями до акрилового нарощування є грибок нігтів, цукровий діабет, герпес і захворювання кишечника. У цих випадках поряд з лікуванням рекомендується безпечне нарощування нігтів біогелем.