Молодіжні стрижки для дівчат

Молодість – це період нових цікавих відкриттів, в першу чергу, стосовно своєї власної зовнішності. В цей час дівчата шукають власний стиль, закладають основи свого іміджу, якого, як показує практика, і будуть дотримуватися протягом кількох наступних років.

Але молодість – це також час, коли можна дозволити собі будь-які витівки і креативні експерименти. Для цього не обов’язково голитися наголо або фарбувати волосся у фіолетовий колір (до речі, це останній тренд серед голлівудських дів), досить просто зробити молодіжну стрижку.

Креативні молодіжні стрижки

Стилісти вважають, що молодіжна стрижка – це, в першу чергу, Вікторії Бекхем, якими чарівна «перчинка» підкорювала манірних британців, адже саме завдяки їм сформувався імідж цієї чорнявій чарівною бестії!

Найчастіше молодіжні зачіски для короткого волосся створюються на базі класичного боба, стрижки-шапочки з коротким потилицею (можливо навіть поголеним), суперкороткого «їжачка», асиметричних стрижок з бічними косими проборами, коротких стрижок у вигляді шолома з «рваними», сильно градуйованими пасмами, обрамляють обличчя, і, універсального каре.

Короткий боб ідеально підходить і спортивним, і романтичрным панночкам, тим більше, що існує маса варіантів укладання підстрижених волосся в красиву і оригінальну зачіску. Для ідеально прямих від природи волосся підійде стрижка з боковим проділом. Такі зачіски трохи агресивні, але досить сексуальні, а специфіка самої стрижки (під час роботи, враховується напрям природного зростання кожної пасма волосся), дозволяє максимально полегшити щоденну укладку.

Молодіжні стрижки в стилі “Треш” дісталися нам у спадок з далеких 80-х. Треш – це стиль для сміливих, зухвалих дівчат і хлопців, охочих виділитися з натовпу. На сьогоднішній день кошлаті, яскраво розфарбовані стрижки Треш вже нікого не дивують.

Молодіжні стрижки з рваними пасмами

Стрижка в стилі Вікторії Бекхем – це насамперед стрижка з рваними пасмами, які при укладанні красиво обрамляють обличчя. Для неї потрібні густі прямі волосся і, певна сміливість, оскільки таку стрижку, особливо на темних, а тим більше, чорних пасмах, вибирають тільки дівчата з дуже сильним, часом навіть чоловічим характером.

Коротка стрижка, заснована на грі контрастів (короткий потилицю – довгий «перед»), що дозволяє залишати на передній частині голови волосся будь-якої довжини, в тому числі і асиметричні, підходить дівчатам з ідеальними лініями шийного відділу і красиво виліпленим, витонченим потилицею. Коротко обстрижений або поголений потилицю підкреслює її крихкість і ніжність, а на широкому потилиці робити таку стрижку не рекомендується – вона «оголює» шкірні складки і робить цю частину голови ще масивніше, надаючи їй схожість з чоловічим черепом. Оригінальний хід – застосувати до передніх прядків мелірування або подвійне колорування, яке додасть зачісці горезвісну «родзинку» і оригінальність.

Короткі молодіжні стрижки

«Їжачок» (анг.вариант – pixie) – це стрижка тільки для самих сміливих дівчат, які не бояться експериментів, засудження і косих поглядів. Стрижка практично не вимагає укладання, єдина умова – регулярно підстригати трохи відросло прядки, а для додання форми використовувати гель або віск.

Каре – це моноліт, надійний базис для багатьох молодіжних зачісок, до речі, деякі стрижки Вікторії Бекхем були побудовані саме на основі традиційного каре. Варіацій на тему каре безліч – стрижка «на ніжці», градуированное каре з прямою, асиметричною, кутовий чілкою або взагалі без чубчика, тому знайти варіант зачіски, відповідний під конкретний жіночий типаж досить просто.

найактуальнішими стрижками для волосся середньої довжини є подовжений боб, каре, каскад. При каскаді створюється плавний перехід від самих коротких до самим довгим пасмам, надає волоссю необхідну пишність (саме тому ідеальна стрижка для жінок з тонкими волоссям). Варіантів каскаду безліч – пасма можуть різко градуюватися, а можуть, навпаки, плавно переходити один в одного.

Молодіжні стрижки на довге волосся

Звичайно, не варто забувати і про стрижках, які потрібні довгим волоссям, адже в іншому випадку, головка буде виглядати неакуратно і неохайно. Молодіжна мода пропонує дівчатам експериментувати з чубчиком, обігруючи їх різні варіанти (коса, багатошарова, пряма). Проділ, зроблений на чубку, «вдихає» у вже знайому зачіску свіжість і оригінальність, змушуючи інакше сприймати і саму володарку стрижки.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.