Модні жіночі стрижки на довге волосся

Ще з давніх часів довге волосся вважалися одним з головних достоїнств жінки. Вони ніколи не перестануть бути модними. Саме тому з’являється все більша кількість зачісок на довге волосся.

Драбинка – стрижка на красиві довге волосся

Подібна стрижка являє собою “сходинки” і здатна надати образу більше молодості і краси. Драбинка зробить волосся більш об’ємними. Що стосується укладання, то для даної стрижки існує неймовірна кількість її варіантів. За допомогою простих засобів для укладання і звичайної плойки можна завити волосся всередину і назовні. Волосся, завиті назовні, здатні додати будь-якому образу трохи кокетливості. Для походу на вечірній захід волосся можна зібрати в акуратний пучок, залишивши попереду кучеряві локони.

Самим головним достоїнством стрижки-драбинки на довге волосся є те, що приховати будь-який недолік волосся не складе ніякої праці. Якщо, наприклад, волосся від природи дуже тонкі і рідкісні, то подібна стрижка з допомогою бігудей здатна подарувати їм неперевершений обсяг.

Каскад для довгого волосся

Стрижка каскад на довге волосся, безумовно, є однією з базових стрижок. Вона буде чудово виглядати на волоссі будь-якого типу, особливо – на трохи кучерявого. Каскад на довгих здорових волоссі дозволяє зробити практично будь-яку бажану укладання.

Рвані стрижки на довге волосся

одним з найбільш популярних і рейтингових стрижок на сьогоднішній день ставляться стрижки на середні волосся мало відрізняються від стрижок для довгого волосся. Практично кожна стрижка для середніх волосся буде більш гармонійно виглядати з чубком.

Асиметричні та чудові стрижки для довгого волосся

Основою практично для будь-якої Коса чілка є найоптимальнішим варіантом для довгих і прекрасних волосся і підходить практично всім, однак, вимагає особливого догляду та уваги.

Стрижка з подовженою чубчиком

Пряма чубчик буде завжди добре виглядати з прямими шовковистим волоссям. Якщо густа чубчик, то практично завжди її залишають до брів. Також сьогодні дуже популярною є дещо подовжена чубчик нижче брів.

Довгі стрижки для тонкого волосся

Подібні стрижки здатні надати більше обсягу волоссю, а образу в цілому – легкості. Для такого типу волосся застосовуються елементи драбинки і каскади. Під час укладання такої стрижки можна підняти волосся безпосередньо біля коренів або завити, що додасть чудовий обсяг.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.