Важливо

Модні жіночі стрижки для повного обличчя

Стрижки для повного обличчя

Відомо, що для кожного типу обличчя стрижку та зачіску слід вибирати дуже ретельно для того, щоб риси, які виступають недоліком, приховати, а перевагою – підкреслити. Для максимально правильного підбору стрижки для повного обличчя слід звернути увагу на варіанти, здатні дещо подовжити обличчя візуально і зменшити повноту.

Безумовно, кожна дівчина з повним особою при виборі стрижки повинна знати, що довжина волосся не повинна бути вище лінії скул. Деяким краще вибирати ті стрижки для повного обличчя, які припускають довжину волосся майже до підборіддя. Якщо ризикнути і зробити волосся коротше, то можна дещо ускладнити ситуацію – особа буде здаватися ще повніше. Особливо це позначиться на щоках, які матимуть більший візуальний об’єм. Як заявляють багато стилісти – кращі стрижки для полнолицых дівчат ті, довжина при яких не перевищує рівня плечей.

Багато хто вважає, що в стрижці для повного обличчя обов’язково повинні бути присутнім деякий “художній” безлад і хаос, однак, це не зовсім так. Адже стрижки, передбачають акуратну укладання, можуть виглядати просто чудово. Наприклад, відмінним варіантом є стрижка косу чубок. Слід зазначити, що для такої стрижки можна мати як прямі, так і злегка кучеряве волосся – вийде однаково красиво.

Такі стрижки, як “Драбинка” та “Каскад” можна назвати самими ідеальними для повного обличчя. Обидві стрижки відрізняються багатошаровими сходинками – вони здатні подарувати волоссю більший обсяг і гармонію з усім виглядом. Якщо є невеликий друге підборіддя, то каскад з падаючими на вилиці і шию пасмами його відмінно сховає. Однак пасма, які обрамляють обличчя, не повинні бути короткими. Стрижка “Драбинка” завдяки своїй головній особливості зробить обличчя більш худим і трохи подовжить його візуально.

Для відмінного поєднання стрижки з пишними формами фігури слід подбати про обсяг волосся, особливо це стосується верхівки. Хорошим варіантом для додання волоссю об’єму є стрижка “Каскад”. Крім цього, волосся можуть отримати ще більший об’єм, якщо їх небагато профілювати біля коренів.

Дівчата з повним обличчям повинні пам’ятати, що прямий центральний проділ здатний лише підкреслити повноту, тому про нього треба забути раз і назавжди. Самим ідеальним варіантом є косий проділ, який за рахунок асиметрії зробить обличчя більш худим і витягнутим візуально.

Багато повні дівчата роблять дуже велику помилку, коли підстригають пряму чубок. Це робить обличчя ще більш повним. Ідеальний варіант – коса асиметрична чубчик.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *