Модні жіночі стрижки для квадратного обличчя

Стрижки для квадратного обличчя

Багато жінок, які мають квадратною формою обличчя, думають, що їх обличчя виглядає дуже мужньо. Проте варто відзначити, що правильно підібрана стрижка згладжує зайву незграбність обличчя та надає йому більш м’яку і правильну форму.

Підходящі стрижки для квадратного обличчя:

Вигляд вашої стрижки повинен бути багатошаровим або об’ємним. Гладка зачіска буде підкреслювати квадратні обриси обличчя. Обсяг слід створювати за допомогою градуйованих або рваних видів стрижок.

Асиметричні стрижки

Існують різні стрижки для квадратного обличчя. Чудово виглядає стрижка з асиметрією. Нерівномірна довжина волосся, драбинки, сприяють отвлеканию уваги від форми обличчя. З допомогою асиметричної зачіски всі кути згладжуються. Хвилясте волосся є знахідкою для дівчат у яких є квадратна форма обличчя. Завдяки хвилястим волоссям можна створити необхідні об’ємні зачіски, так як локони, що спадають на обличчя, допоможуть візуально його округлити.

Для квадратної форми обличчя прекрасно підходить асиметрична чубчик, яку поклали набік. Також варто відзначити, що необхідно уникати об’ємних і прямих чілок, обтяжують риси обличчя. Не варто робити зачіски, у яких є прямий проділ. Ідеально підійдуть бічні і зигзагоподібні проділи. Бічний проділ буде сприяти створенню більш правильній пропорції обличчя.

Короткі стрижки для людей з «квадратним» обличчям

Відкритий лоб і короткі зачіски можуть небажаним чином підкреслити всі недоліки квадратного обличчя. Однак існують різні варіанти відповідних вкорочених стрижок.

Стрижки «під хлопчика» допоможуть будь-якій дівчині знайти більш жіночну, романтичну і м’яку форму обличчя, як би дивно це не звучало. Для того щоб стрижка мала гармонійний вигляд, слід створити біля коренів обсяг, волосся підняти, і зробити трохи недбалу укладання. Також слід зробити асиметричну чубок і укласти її набік, завдяки чому вирівнюються пропорції обличчя.

Вкорочене боб-каре також чудово підійде дівчатам, у яких квадратна форма обличчя. Тут необхідна багатошарова стрижка і обов’язково покладена набік чубчик, яка повинна знаходиться трохи вище лінії брів.

Ще одним видом укороченою стрижки є асиметричні стрижки. Вони є прекрасним варіантом для дівчат з грубими рисами обличчя. Цей вид стрижки створюється на основі дрібних стрижок, таких як боб або пікс. Асиметрію можливо створити, зробивши бічний проділ, косу чубок, у якій окремі пасма будуть звисати до підборіддя.

Середні стрижки для квадратної форми обличчя

За допомогою багатошарового боб-каре можна створити різні варіанти зачісок – від класичного каре до багатошарового боба. Останній варіант підійде для різної довжини волосся.

З допомогою каскаду ступінчасті і багатошарові стрижки будуть виглядати відмінно як на довгих, так і на середніх волоссі. Вони виглядають просто ідеально, коригуючи форму обличчя. Багато роблять підкручені на кінчики середніх волоссі. Це виглядає дуже цікаво і підходить дівчатам у яких квадратна форма обличчя.

«Драбинка» є довгою стрижкою для квадратної форми обличчя і ідеально їй підходить, особливо якщо градуювання знаходиться вище вилиць.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.