Модні жіночі стрижки для кучерявого волосся

Стрижки для кучерявого волосся

Важко не погодиться з тим фактом, що кучеряве красуні дуже рідко залишаються непоміченими. Особливо красиво кучері виглядають на волоссі довгих і середньої довжини. Адже такі волосся виглядають справжніми багатством. І тут дуже важливо правильно підібрати стрижки для кучерявого волосся. Адже від цього буде залежати зручність укладання і загальний ефект.

Можливі стрижки на коротке кучеряве волосся

Короткі стрижки є далеко не з кращих варіантів для волосся, що в’ється, оскільки в подібному випадку вони зазвичай стирчать, не слухаються і пушатся. Після сушіння феном вони можуть навіть збільшитися в обсязі,за рахунок чого не завжди виглядають охайно, при цьому спотворюється форма зачіски. Так що тільки довжина здатна надати їм красивий і акуратний зовнішній вигляд, так як під власною вагою кучеряве волосся відтягують донизу. Але це зовсім не означає заборону на зачіски для тих, у кого короткі кучеряве волосся. Просто, якщо ваша душа бажає коротку стрижку, вам потрібно бути готовим до того, що доведеться щодня виконувати ряд процедур з численними засобами для укладання волосся.

Навіть дуже коротка довжина волосся, але грамотно укладена буде виглядати модно і стильно. Тут дуже важливо підібрати стрижку за типом обличчя. Тому, якщо ви бажаєте обстригти своє кучеряве волосся, для початку все гарненько обміркуйте. Повірте, виправити помилку найчастіше дуже складно, особливо на кучерявих волоссі. Адже чекати, коли вони відростуть, доведеться набагато довше.

Можливі стрижки кучерявого волосся середньої довжини

Середня довжина волосся для кучерявих локонів вважається найбільш ідеальним варіантом. Тут набагато більше цікавих варіантів, ніж у попередньому випадку. В цьому випадку при виборі стрижки дуже важливо врахувати ваш тип волосся. Каскадом спадаючі, а також дрібні кучері будуть красиво виглядати в асиметричні стрижки.

Хвилясте волосся креативно виглядають при ефектною стрижці «боб», довжина якого не нижче підборіддя. Якщо настирливі локони будуть заважати вам, їх можна з легкістю прибрати з обличчя за допомогою невидимок.

Для того, щоб ваші волосся не були схожі на ялинку, краще всього вибрати багаторівневу каскадну стрижку. Напівдовгі кучеряве стрижки завжди виглядають трохи грайливо і в деякій мірі навіть кокетливо. Це надає образу власниці нотки ніжності та сексуальності.

Варіанти стрижок на довгі кучеряве волосся

Важко не погодитися з тим фактом, що красиво і акуратно покладені довгі кучеряве волосся є справжньою окрасою. Всі старання над такими волоссям окупляться приголомшливим ефектом розкішних локонів. Вони будуть ідеально виглядати при належному догляді за ними. До того ж, тут ви зможете реалізувати найзаповітніші свої мрії і фантазії. Завдяки сучасним методам і способам, ви зможете створити справжній шедевр, який викличе захоплення у оточуючих вас людей.

Якщо ви хочете отримати обсяг і розкіш, тоді краще вибрати стрижку частими і глибокими сходами. Також тут буде доречна зачіска – коси, укладені в так звану «кошик».

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.