Модні жіночі стрижки для круглого обличчя

Стрижки для круглого обличчя

Маючи повне округле обличчя, деякі жінки іноді губляться у виборі зачіски. Важливим фактором при цьому є не виділити недоліки, а підкреслити особливість і подовжити форму обличчя, тим самим показати його в більш вигідному ракурсі. Щоб домогтися такого результату, можна поекспериментувати з різноманітними зачісками, щоб домогтися потрібного результату і зрозуміти, від яких варіантів слід відмовитися.

Довге волосся і кругле обличчя

Наприклад, кругле обличчя відмінно поєднується з начіс на чубку або потилиці: цей хід використовують для візуального подовження обличчя та підкреслення зачіски.

Стрижка “Каскад” для круглого обличчя

Каскадна стрижка найбільш часто застосовується для обличчя круглої форми. Разом з тим, чубчик до цієї стрижці обов’язково підбирається коса: короткі або густі чеки тут будуть абсолютно недоречні. Круглолиці красуні можуть використовувати плавну каскадну стрижку – для подовження форм обличчя і шиї, і обмежену плечима – такий варіант передбачає кілька типів різних укладок, кожна з яких буде виглядати приголомшливо.

Форма чубчика для круглого обличчя

Чубчик для круглого обличчя не зовсім потрібний елемент. Якщо ж все-таки чубчик має місце бути, то вона повинна бути каскадна, подовженої форми або з рваними кінчиками. Асиметрична чубчик, підстрижена ступенями, може ідеально відкоригувати форму обличчя, а чубчик з пір’їнками на кінчиках може пом’якшити і перетворити укладання. Варто відмовитися від коротких і густих чолок.

Стрижка “Каре” для круглого обличчя

А ось стрижку каре, яка давно полюбилася всім жінкам без виключення, круглолиці модниці можуть собі дозволити беззастережно. Особливо модна сьогодні удосконалена модель – з видовженими попереду кінцями. Однак дозволити собі її можуть лише жінки з прямим волоссям.

Короткі стрижки для круглого обличчя

Прийшла черга розглянути подовжених стрижок: власницям тонких і рідких пасом бажано стригтися коротко, але при цьому залишати прикритими вуха. Основний об’єм волосся бажано зосередити зверху голови, тим самим візуально витягати форму голови, а віскі залишаються короткими.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.