Важливо

Модні жіночі стрижки для довгого обличчя

Стрижки для подовженого обличчя

Витягнутому, подовженому чи в прямокутному особі зазвичай притаманні злегка витягнута щелепу і підібрати відповідну стрижку і приховати деякі недоліки у формі обличчя, необхідно врахувати деякі деталі, за допомогою яких можна буде створити більш рівні риси і надати образу гармонійний і пропорційний вигляд.

Звичайно, такого типу обличчя підходять локони: їх м’якість і структура додадуть відсутній обсяг в районі щік, а хвилі округлять кутасті форми щелеп і зроблять обличчя візуально повніше. Можливе використання будь-якого ступеня завивки. Якщо ж бентежать кучері, то можна просто злегка підкрутити кінчики волосся. Доречним буде довжина волосся до підборіддя або трохи нижче, також надзвичайно ефектно на витягнутій обличчі виглядає стрижка каре з чубком до брів і стрижка боб. Щоб трохи урізноманітнити ці зачіски, можна сміливо експериментувати з чубчиком: пробувати різні форми і довжину, щоб приховати широкий лоб.

А от довгі прямі волосся, прямий проділ посередині голови, дуже коротке волосся не варто вибирати. Проте якщо є бажання носити довге волосся, можна використовувати різнорівневі стрижки, чубчика. По-перше, вона приховає широкий або високий лоб, а по-друге, зробить особа зовні приємним і гармонійним. Причому, чубчик може бути об’ємною, асиметричною, з рваними кінцями, подовженої або короткою. Головною умовою красиво підібраного образу – щоб зачіска відповідала обраному стилю, віком та поточної моди.

Стрижки для довгого обличчя можуть бути середньої довжини. Однак не варто переборщувати з об’ємом на маківці, щоб не підкреслювати дуже витягнуте обличчя.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *