Модні стрижки сезон осінь-зима 2016-2017

Осінь – час преображення. Дерева скидають листя, а дамам після літнього сезону не завадить навідатися в перукарню для стрижки волосся зміни способу. Сезон осінь-зима 2016-2017 приготував для вас такі модні жіночі стрижки:

Трендом стануть короткі стрижки, обрізані в стилі «пікс» або «боб». Для «піксі» стилісти залишають рідкісну профільовану чубок з різкими краями і чіткі пасма коротких волосся. Коротку стрижку «боб» оформляють рвано і несиметрично замість класичного підходу.

Середні стрижки також будуть представлені в декількох варіантах. Це подовжений «каскад» з косою чубчиком до підборіддя; видовжене градуированное каре без чубчика і подовжений асиметричний «боб».

Довгі стрижки – «італійка» без чубчика, мелкопростриженная драбинка і «каскад» у вільному стилі, як правило, з виголеним скронею.А також в цьому сезоні дуже модно фарбувати пасма волосся в неоновий колір.

Таким чином, сезон осінь-зима 2016 представив різноманітні модні стрижки для будь-якого типу волосся. Вибір за вами, дерзайте!